תפריט נגישות
פוליסת ביטוח אובדן כושר עבודה - פורטל ביטוח

השוואת מחירים

מלאו פרטים וקבלו 5 הצעות מחיר בנושא
או התקשרו 050-8308999 לקבלת הצעות

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

ביטוח אובדן כושר עבודה – כל מה שחשוב לדעת עליו

האפשרות שלנו להתקיים בכבוד מותנית בכך שנעבוד קשה. בין אם מדובר על עבודה משרדית ובין אם מדובר על עבודה אחרת, אנחנו צריכים להרוויח את לחמנו בכבוד כדי שנוכל להתפרנס. רוב האנשים לא נולדים עם כפית של כסף בפיהם ומוטלת עליהם החובה לעבוד קשה כדי לקיים את עצמם ואת ילדיהם, אך מה יקרה אם חלילה תיפגעו? מי ישלם לכם את שכרכם?
במקרה כזה רצוי לשקול לרכוש ביטוח אובדן כושר עבודה. ביטוח זה נועד לספק לנו ביטחון כלכלי כאשר אנו מאבדים את כושר העבודה שלנו, ומאפשר לנו להמשיך ולהתקיים בכבוד, גם כאשר אין באפשרותנו לעבוד.
 

ממה מורכבת פוליסת ביטוח אובדן כושר עבודה ?

פוליסת ביטוח אובדן כושר עבודה ניתנת במסגרת פוליסת ביטוח חיים, אך ניתן לרכוש אותה גם כפוליסה נפרדת. הביטוח מעניק למבוטח ולמשפחתו תגמולים חודשיים על פי הסכם הפוליסה, במידה והחוק מגדיר אותו כלא כשיר לעבודה. זו יכולה להיות אי כשירות זמנית, מלאה, לצמיתות, ובאופן חלקי או מלא, זאת כפוף לתנאי פוליסת הביטוח עליה חתם המבוטח.
 

ומה חשוב שתדעו על פוליסה זו ?

קודם כל חשוב שתדעו שפוליסת ביטוח אובדן כושר עבודה כוללת סעיף אחד מאוד משמעותי, שקובע כי אדם יוכל ליהנות מכספי הפוליסה במידה והוא איננו יכול להמשיך ולקיים את עבודתו (במרבית חברות הביטוח צריכים לעבור שלושה חודשים עד שהחברה מוכנה לתת לכם את כספי הפיצויים). גם כאשר המבוטח מקבל את כספו, הוא נהנה רק מ- 75% ממשכורתו.
בחלק מפוליסות הביטוח ישנן קביעות שונות לאובדן כושר העבודה, כאשר בחלק מהם המבוטח צריך להיות מוגדר כאדם שאינו יכול לעבוד בכל עבודה שהיא, או לעסוק בכל עיסוק סביר התואם את גילו, הכשרותיו המקצועיות או לא יכול להמשיך לעסוק בעיסוק האחרון בו עבד בתקופה המקדימה לתאונה או המחלה. ההגדרות הללו משתנות בהתאם לחברת הביטוח ורצוי לבחון אותן לעומק טרם בחירת חברת הביטוח עמה אתם מעוניינים להתקשר.
חברות הביטוח מוכרות ביטוח אובדן כושר עבודה רק עד גיל 55. הכיסוי מושלם עד לגיל 65 או עד שחוזרים לכושר העבודה. כדי להמשיך ולקבל את הפיצוי, יש להגיע בכל פעם מחדש עם אישור על המגבלה הגופנית שגורמת לאובדן כושר העבודה. רצוי לברר את כל הנושאים הללו, לקבל הצעות מחיר ולערוך השוואת מחירים בין חברות הביטוח השונות, ורק אז לבצע את ההחלטה.
 
אם תאבדו את כושר עבודתכם, אף אחד לא יוכל להבטיח את פרנסתכם, ולכן, מומלץ ביותר לשקול רכישת ביטוח אובדן כושר עבודה

 


לקבלת הצעות מחיר התקשרו 24 שעות ביממה 050-8308999.

כל הזכויות שמורות לפורטל ביטוח © 2024
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]

שנחזור אליך עם הצעת מחיר או ייעוץ בנושא פוליסת ביטוח אובדן כושר עבודה?


השירות ללא התחייבות ובחינם