השוואת מחירים

מלאו פרטים וקבלו 5 הצעות מחיר בנושא

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

אופנוע הוא כלי רכב לכל דבר, זהו כלי רכב מסוכן ופעמים לא יציב ובנסיעה בו כרוכים הרבה סיכונים, ביטוח אופנוע מחייב משום שהסיכון לנפש בעת נסיעה על אופנוע היא גדולה.
אופנוע הוא כלי רכב יקר, פעמים רבות הוא עולה כמו מכונית חדשה ופעמים אף יותר, זהו כלי שקל לגנוב אותו, גנבים מסוימים באים עם כלי רכב גדול ופשוט מעמיסים את האופנוע ונוסעים.

למה ביטוח אופנוע?

ביטוח לאופנוע מבטיח לכם את השקט הנפשי שאם חלילה האופנוע ייגנב אתם תקבלו אופנוע חדש מחברת הביטוח בתמורה לתשלום חודשי מצומצם יחסית לעומת עלות אופנוע חדש לגמרי.
פוליסת ביטוח לקטנוע ופוליסת ביטוח לאופנוע הן אותו הדבר, הביטוח מתייחס לרכב דו גלגלי וכמובן שמחיר הפוליסה יקבע על פי שווי האופנוע או הקטנוע.
ביטוח קטנועים פעמים לא משתלם בגלל המחיר המוזל של הקטנועים כיום, אם מחיר הקטנוע הוא כמה אלפי שקלים וביטוח הקטנוע לשנה יעלה כמה אלפי שקלים עדיף לוותר על ביטוח קטנוע ולקחת סיכון, כמובן שכדאי להתייעץ עם מומחה בעניין שייתן חוות דעת מקצועית ומהימנה.

איזה סוגים של ביטוח אופנוע יש ?

יש ביטוח חובה לאופנוע והוא חובה לכל מי שמחזיק ברשותו רכב דו גלגלי, הוא נותן כיסוי לנזק גופני בלבד של רוכב האופנוע כתוצאה משימוש באופנוע.
ביטוח מקיף לאופנוע הוא לא ביטוח חובה אך הוא מומלץ משום שאופנועים פעמים רבות מעורבים בתאונות דרכים ויש לנהגים אחרים על הכביש נטייה "להתעלם" מרוכבי אופנועים, הביטוח מכסה על התנגשות, התפוצצות, אש, ברק, שיטפון, סערה, התהפכות, התלקחות, גניבה, נזק שנגרם תוך כדי גניבה או בניסיון לגניבה ומעשה זדון שלא נעשה על ידי המבוטח או מטעמו.
ביטוח צד ג' לאופנוע הוא ביטוח שמכסה על נזק לרכוש לצד שלישי שנגרם כתוצאה משימוש באופנוע, חברת הביטוח משלמת עבור אותם נזקים שנגרמו לצד ג' עד לגובה האחריות.
בררו האם בפוליסת ביטוח האופנוע יש שירותי גרירה ואופנוע חלופי, ביטוח צמיגים ומה גובה ההשתתפות העצמית של המבוטח במקרים בהם הוא נתבע.

כל הזכויות שמורות לפורטל ביטוח © 2020
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]

שנחזור אליך עם הצעת מחיר או ייעוץ בנושא ביטוח אופנוע?


השירות ללא התחייבות ובחינם