תפריט נגישות
ביטוח אחריות מקצועית - פורטל ביטוח

השוואת מחירים

מלאו פרטים וקבלו 5 הצעות מחיר בנושא
או התקשרו 050-8308999 לקבלת הצעות

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

כל בעל מקצוע חשוף במהלך עבודתו למקרים שבהם הוא עלול להיתבע על ידי לקוחותיו או מטופליו. תביעה אישית של בעל מקצוע עלולה למוטט את הקריירה ולהביא להוצאות כספים רבות בהגנה משפטית, גם במקרים שאין כל צידוק משפטי או מוסרי לתביעה.

 כיום אנו עדים ליותר ויותר אנשים התובעים תביעה אישי כנגד בעלי מקצוע בשל סיבות שונות, התביעה יכולה להיות בכל מקצוע, עורך דין שיכול להיתבע על ידי לקוח שלו, רופא, קוסמטיקאית וכדומה. ביטוח אחריות מקצועית מהווה הגנה במקרים של הגשת תביעה כנגדך.

 ביטוח אחריות מקצועית הפך לצורך קיומי לכל בעל עסק, המעניק ללקוח הגנה מפני תביעות של לקוחותיו. הביטוח מעניק שקט נפשי לעסוק בתחום ללא חשש של תביעות.

ביטוח אחריות מקצועית

כל אחד שעוסק במקצועו עובד מתוך אמונה שהוא נותן את השירות הטוב ביותר ללקוחותיו. לא פעם אנו עלולים בתום לב לעשות טעות בתחום עיסוקנו כגון מחדל, השמטה, רשלנות או הפרה של חובה מקצועית, לעיתים אנו נתבעים גם שלא בצדק ואין בסיס בטענות התביעה, אך עדין התביעה דורשת מאיתנו להגן על שמנו הטוב, להופיע בבתי משפט ולעיתים גם להפסיד כסף בשל התביעה. ביטוח אחריות מקצועית מכסה את אחריותו החוקית של המבוטח, שיכולה לנבוע כתוצאה של הפרת חובה מקצועית, מחדל, רשלנות או השמטה שנעשו בתום לב. הביטוח יכסה עד לגובה גבולה אחריות המוסכם של חברת הביטוח וסכום זה נקוב בפוליסת הביטוח. 

ביטוח אחריות מקצועית יכולה לכסות גם במקרים של תביעות השמצה או דיבה, כיסוי במקרים של שחזור מסמכים שאבדו ובמקרים של חוסר יושר של העובדים של המבוטח.

למי מתאים ביטוח מסוג זה?

עד לפני מספר שנים ביטוח אחריות מקצועית היה מקובל בקרב בעלי מקצועות חופשיים, רופאים, מהנדסים, רואי חשבון וכדומה, אך תביעות רבות שהוגשו כנגד בעלי מקצוע אחרים הביא לכך שנבנו פוליסות המתאימות גם לבעלי מקצוע אחרים כגון אינסטלאטורים, קוסמטיקאיות, מאמני כושר, מטפלים ברפואה אלטרנטיבית מדבירים ועוד.

 ביטוח אחריות מקצועית מותאם לבעל המקצוע בהתאם לתחום עיסוקו ונקבע על פי פרמטרים מקצועיים, סעיפי הפוליסה המותאמים לבעל המקצוע מגנים על המבוטח בפני מקרים נפוצים בתחום עיסוקו.


רכישת ביטוח

ביטוח אחריות מקצועית הוא ביטוח המותאם לבעל המקצוע בהתאם לתחום עיסוקו. ביטוח אחריות מקצועית של רואה חשבון יהיה שונה מביטוח אחריות מקצועית המוצע לקוסמטיקאית או למטפל ברפואה טבעית. לכן אין  להקל ראש בעת רכישת ביטוח אחריות מקצועי, בין חברות הביטוח תוכלו למצוא הבדלים ניכרים בפוליסות שלהן, מכאן שחשוב לשמוע מפי החברה מהם הכיסויים, לבדוק מה כולל הביטוח ואילו הרחבות שהביטוח מציע מתאים לכם, לא כל ההרחבות מתאימות לסוג העיסוק שלכם ולעיתים חבל לרכוש אותן. חשוב לבדוק מספר פוליסות ולראות אילו תחומים היא מכסה, חשוב לקרוא את הסייגים של חברת הביטוח, המקרים בהם היא לא מכסה ולראות האם הביטוח אכן מתאים לצרכים העסקיים שלכם. כמו כן בדקו מהו גובה הכיסוי ומהי הפרמיה החודשית. סכום נמוך מדי של הכיסוי ישאיר אתכם עדין באותה בעיה גם שיש לכם ביטוח אחריות מקצועית.לקבלת הצעות מחיר התקשרו 24 שעות ביממה 050-8308999.

כל הזכויות שמורות לפורטל ביטוח © 2024

סגור

השוואת מחירי ביטוח אחריות מקצועית

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]

שנחזור אליך עם הצעת מחיר או ייעוץ בנושא ביטוח אחריות מקצועית?


השירות ללא התחייבות ובחינם