תפריט נגישות
ביטוח אלמנטרי - פורטל ביטוח

השוואת מחירים

מלאו פרטים וקבלו 5 הצעות מחיר בנושא
או התקשרו 050-8308999 לקבלת הצעות

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

ביטוח אלמנרטי עוסק בענפי ביטוח הרכוש כגון ביטוח עסק או ביטוח דירה המגן על העסק או הדירה מפני פריצה, שריפות, נזקי טבע, ביטוח אשראי, ביטוח מפני אובדן רווחים וכדומה. ביטוח אלמנטרי מתאים לעסק גדול או קטן, המשמעות היא שבמקרה של נזק לרכוש או לעסק תוכלו להבטיח את המשך קיומו של העסק. חשוב להתאים את הביטוח ליכולת בעל העסק או בעל הדירה המשלם את הביטוח.

ביטוח אלמנטרי

ביטוחי אלמנטרי מתאימים לכל מי שמעוניין לבטח את הדירה או העסק. ביטוח אלמנטרי מותאם לכל אדם בהתאם לעסק או לדירה בהתאם להערכת הסיכונים והסייגים. הערכת הסיכונים משמעותה אילו סכנות עלולות להיות כגון פריצה או שרפה, חשוב לעשות הערכת סיכונים ולא לרכוש בביטוח את כל הסיכונים, הערכת הסיכונים תוזיל את הביטוח.

מה כולל ביטוח אלמנטרי

ביטוחים אלמנטרים בדרך כלל כוללים הסכם של השתתפות עצמית, המשמעות היא במקרה של הפעלת הביטוח המבוטח ישלם סכום מסוים מכספו, המטרה של השתתפות העצמית היא להבטיח כי המבוטח לא יתבע תביעות קטנות שהינם נמוכים מגובה ההשתתפות העצמית, והמטרה השנייה להעניק למבוטח תמריץ לשמור על רכושו.

מה דורש מאיתנו ביטוח אלמנטרי

עריכת ביטוח אלמנטרי דורשת מאיתנו לוודא כי הביטוח נתפר לפי צרכינו, בהתאם לעסק, באם אנו מעסיקים קבלני משנה, או באם מדובר בסחורה המוחזקת בקירור וכדומה. חשוב לשים לב להרחבות כגון שחזור נתונים, פינוי הריסות, הוצאות מיוחדות והרחבת כל הסיכונים. המשמעות היא שבמקרה של נזק ישנם הוצאות ועלויות נוספות שאינן בביטוח ולמעשה בעל העסק צריך לשלם על הוצאות אלו מכיסו.
 
בעת בחירת סוכן ביטוח או חברה לשם ביטוח אלמנטרי חשוב לקבל מספר הצעות של ביטוח, בדקו מהם התנאים של כל ביטוח, חשוב לוודא מהם הסייגים על מנת שתוכלו בסופו של דבר, במקרה של פריצה או הרס סחורה לקבל את התמורה.

לקבלת הצעות מחיר התקשרו 24 שעות ביממה 050-8308999.

כל הזכויות שמורות לפורטל ביטוח © 2024
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]

שנחזור אליך עם הצעת מחיר או ייעוץ בנושא ביטוח אלמנטרי?


השירות ללא התחייבות ובחינם