תפריט נגישות
ביטוח בריאות - פורטל ביטוח

השוואת מחירים

מלאו פרטים וקבלו 5 הצעות מחיר בנושא
או התקשרו 050-8308999 לקבלת הצעות

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

ביטוח בריאות ממלכתי חובה חל על כל תושבי ישראל החל מגיל 18. כל תושב מחויב לשלם דמי ביטוח למוסד לביטוח לאומי. על פי חוק ביטוחי בריאות ממלכתי כל אדם מחויב להיות רשום באחת מקופות החולים. קופות החולים מחויבות להעניק למבוטחיה מגוון טיפולים ושירותים רפואיים לפי סל הבריאות הקבוע בחוק. בארץ פועלות ארבע קופות חולים: קופת החולים כללית, קופת חולים מאוחדת, קופת חולים, לאומית וקופת החולים מכבי.

חוק ביטוח בריאות

חוק זה כולל רשימה מוגדרת של שירותים ותרופות הנמצאים בסל הבריאות. בל הבריאות למעשה אינו מכיל את כל סוגי הטיפולים או התרופות שמבוטחים עלולים להידרש אליהם במהלך חייהם.
השירותים שהקופות נותנות למבוטחיה על פי סל הבריאות כוללים ביקור במרפאות, תרופות, רופאים מומחים, אשפוז בבתי חולים, בדיקות מעבדה, בדיקות הריון, הפסקת הריון, טיפול על ידי רופא ומיילדת, השתלות, מרפאות מומחים כגון גנטיקה, התפתחות הילד, שירותי סיעוד, שיקום ושירותי חירום.
שירותי קופות החולים ניתנים חלקם בחינם וחלקם בתשלום סמלי.

ביטוחי בריאות – תנאי תשלום

שיעורי דמי ביטוח הבריאות נקבעים על פי הכנסותיו של כל אדם ומי שאין לו הכנסות ישלם ביטוח בריאות בסכום מינימאלי של 92 שקלים, אנשים שפטורים מתשלום ביטוחי בריאות הם עקרות בית שנשואות למבוטח והן לא עובדות, עולה חדש עד לתקופה של שנה מיום עלייתם, בני 18 ומעלה שעדיין לא החלו את שירותם הצבאי וזאת בתנאי שלא דחו את הגיוס מאוחר מגיל 21, אסירים לתקופה של עד שנה וחיילים בשירות סדיר שמקבלים את שירותי הבריאות הצבאיים.

ביטוח משלים

לצד ביטוחי הבריאות קופות החולים מציעות למבוטחיה ביטוחי בריאות משלימים המאפשרים למבוטחיה ליהנות משירותים רפואיים והנחות נוספות שאינם כלולים בסל הבריאות. הכללית מציעה ביטוח משלים או ביטוח פלטינום, מכבי מציעה ביטוח מכבי מגן וקופת חולים לאומית מציעה לאומית זהב. ביטוח בריאות משלים אכן נותן שירותים שונים, הטבות, הנחות על תרופות וטיפולים, טיפולים של הרפואה המשלימה כגון טיפולי שיאצו, טיפולי דיקור סיני, הומאופתיה ועוד. אך עדין אין ביטוחים אלו מכסים על כל המקרים או שביטוחי בריאות אלו מציעים כיסוי חלקי ביטוח בריאות פרטי נבטיח כי תקבלו כיסוי מלא על הוצאות רפואיות כגון השתלות בחו"ל, תרופות מצילות חיים ועוד. חברות ביטוח פרטיות מציעות מגוון ביטוחי בריאות.

ביטוח בריאות פרטי

ביטוח פרטי מבטיח הינו ביטוח בריאות המבטיח לכם רשת ביטחון לאורך זמן ומאפשרת לקבל טיפולים ותרופות שאינם כלולים בסל הבריאות על מנת לטפל בכל מחלה ולשמירה על איכות חייכם.

ביטוחי בריאות פרטיים כוללים שירותים רפואיים שונים שאינם כלולים בסל הבריאות או בביטוחים המשלימים כגון סיוע בהשתלות, בחירה בין ניתוח בארץ או בחו"ל, תרופות שאינן כלולות בסל הבריאות, כיסוי על ביצוע ניתוחים פרטיים, ביקור רופא בבית, כיסוי אובדן כושר עבודה, רפואה משלימה,, טיפולי שיקום ועוד.

יתרונות ביטוח הבריאות


 • רכישת ביטוח בריאות מאחת מחברות הביטוח כוללת יתרונות רבים

 • ביטוח זה  מכסה על טיפולים ותרופות שאינן כלולות בסל הבריאות.

 • המבוטח יכול לבחור בין ביטוח פיצוי או שיפוי.

 • הביטוח מותאם לפי צרכיו של המבוטח. המבוטח יכול לבחור את היקף הביטוח, תנאיה והתשלום בהתאם לצרכיו ולצרכי משפחתו.

 • מבוטח יכול כל העת להפסיק את ביטוח הבריאות ולעבור לחברת ביטוח אחרת.

 • רכישת פוליסה


  לחברות ביטוח מציעות מגוון של פוליסות ביטוחי בריאות, בעת רכישת ביטוח בריאות חשוב להתאים את הביטוח לצרכים שלך, במידה וישנם מחלות גנטיות במשפחה או מחלות כרוניות וודאו כי הביטוח שבחרתם כוללים טיפולים המתאימים לכך, כמו כן יש לקחת בחשבון היסטוריה משפחתית ולפיה להתאים לכם את ביטוח הבריאות. וודאו כי קיימים התנאים הבאים:

 • מימון של ניתוחים בחו"ל ובארץ שאינם כלולים בסל הבריאות

 • מימון השתלות וטיפולים נלווים שאינם כלולים בחוק הבריאות הממלכתי.

 • מימון תרופות שאינן חלק מסל הבריאות.

 • מימון בדיקות רפואיות שאינן כלולות בסל הבריאות או שממומנות באופן חלקי בלבד.

 • מימון של טיפולים שמטרתם להחליף ניתוח.

 • ביטוח בריאות לסיכום


  חברות ביטוח רבות מציעות ביטוחי בריאות, ביטוח סיעודי, ביטוח חיים ועוד. חברות הביטוח מציעות מגוון של פוליסות ביטוח בריאות. השוואת מחירים בין חברות הביטוח יבטיחו כי תקבלו את הביטוח המתאים ביותר לצרכים שלכם במחיר המתאים לכם.

  ביטוח בריאות מבטיח שקט נפשי לך ולמשפחתך.

  לקבלת הצעות מחיר התקשרו 24 שעות ביממה 050-8308999.

  כל הזכויות שמורות לפורטל ביטוח © 2024

  סגור

  השוואת מחירי ביטוח בריאות

  אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
  [ סגור ]

  שנחזור אליך עם הצעת מחיר או ייעוץ בנושא ביטוח בריאות?


  השירות ללא התחייבות ובחינם