תפריט נגישות
ביטוחי בריאות פרטיים - פורטל ביטוח

השוואת מחירים

מלאו פרטים וקבלו 5 הצעות מחיר בנושא
או התקשרו 050-8308999 לקבלת הצעות

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

ביטוחי בריאות פרטיים

בשנים האחרונות יש ביקוש רב לביטוחי בריאות פרטיים.
מרבית האוכלוסייה כבר אינה מסתפקת בשרותי הבריאות שהיא מקבלת במסגרת חוק ביטוח בריאות ממלכתי וגם אינה מסתפקת בהרחבות שמציעות קופות החולים במסגרת שרותי הבריאות המורחבים.
אנו נחשפים כמעט בכל מקום למסעות התרמה, בפינות הרחוב, ברדיו בטלוויזיה ובעצם בכל דרך אפשרית, יוצאות משפחות רבות ומתחננות על גורל יקיריהן שתלוי בסכום כסף מדויק באופן מצמרר.
כדי להימנע ממצבים כאלו עד כמה שניתן, הבינו הרבה אנשים שיש הצדקה להקצות סכום חודשי מסוים לטובת ביטוחי בריאות פרטיים.
לא ניתן באמת לקנות בריאות בכסף, שהרי אם זה היה ניתן כולם היו עושים הכל כדי לרכוש את המוצר הנדיר הזה, כיום, המוצר הקרוב והטוב ביותר שניתן לבקש לעצמך בתחום הבריאות הוא את היכולת להשתמש בכל הטכנולוגיה הרפואית הקיימת, בעת הצורך, גם אם מדובר בעלויות שימוש גבוהות, היכולת הזו מעוגנת בפוליסות של ביטוחי בריאות פרטיים שמציעות חברות הביטוח השונות.

מהן פוליסות ביטוחי בריאות פרטיים?

בפוליסות ביטוחי בריאות פרטיים, המבוטח מקבל הגנה וכיסוי ביטוחי, למצבים בהם יזדקק לטיפול רפואי שאינו כלול בסל הבריאות
בפוליסת ביטוחי בריאות פרטיים מצויים התנאים המפרטים את שורת המצבים בהם היא תקפה ובהם יוכל המבוטח לממשה ולתבוע ממנה מימון לצרכיו הרפואיים.
כך למשל, בין שורת המצבים להפעלת פוליסת ביטוחי בריאות פרטיים, במידה ואדם צריך לעבור ניתוח מסוים ובבתי החולים הציבוריים מציעים לו להמתין בתוך רשימת המתנה ארוכה, אזי, בהתאם לפוליסת ביטוחי בריאות פרטיים שיש לטובתו, הוא זכאי לבחור לו מנתח פרטי ואף בית חולים פרטי ולזרז את ההליך הפרוצדורלי לקיום הניתוח, חברת הביטוח של המבוטח, מחויבת, על פי פוליסת ביטוחי בריאות שהיא מנפיקה, לשאת בכל הוצאות הניתוח, האשפוז והעלויות הנוספות כמו שימוש באביזרים לטובת הניתוח, שמשולמים בנפרד בבתי חולים פרטיים, שימוש בחדר ניתוח ועוד אלמנטים שמתומחרים בנפרד, בשונה ממערכת הבריאות הציבורית.

מה פוליסות ביטוחי בריאות פרטיים מאפשרות?

פוליסות ביטוחי בריאות פרטיים טובות גם למצבים בהם זקוק המטופל לטיפול תרופתי יקר הדורש נטילת תרופות שאינן רשומות בסל התקופות, הנקבע על ידי הממשלה, תרופות כאלו יכולות להגיע לעשרות אלפי שקלים בחודש וחברה הביטוח שעשתה את ביטוחי הבריאות מחויבת לשלם למבוטחיה את עלות התרופות עד לגובה הסכום שקבעה עבור סעיף תרופות בפוליסת ביטוחי בריאות פרטיים שלה.
ביטוחי בריאות פרטיים נפוצים וחשובים השקיעו מחשבה והקצו תשלום וריכשו לעצמכם פוליסת ביטוחי בריאות פרטיים.

לקבלת הצעות מחיר התקשרו 24 שעות ביממה 050-8308999.

כל הזכויות שמורות לפורטל ביטוח © 2024

סגור

השוואת מחירי ביטוח בריאות

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]

שנחזור אליך עם הצעת מחיר או ייעוץ בנושא ביטוחי בריאות פרטיים?


השירות ללא התחייבות ובחינם