תפריט נגישות
ביטוחי בריאות - פורטל ביטוח

השוואת מחירים

מלאו פרטים וקבלו 5 הצעות מחיר בנושא
או התקשרו 050-8308999 לקבלת הצעות

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

ביטוחי בריאות:

ביטוחי בריאות הם תחום ביטוחי הנמצא בין שאר התחומים אותם מבטחות חברות הביטוח השונות.
תחום ביטוח בריאות הוא אחד התחומים החשובים ביותר הקיימים בעולם הביטוחים, כיוון שהוא הופך במצבים בריאותיים מסוימים, למכריע בין חיים ומוות.
רבים הם המצבים בהם צריך חולה לקבל תרופות מסוימות שאינן כלולות בסל התרופות, כפי שנקבע על ידי הממשלה. תרופות כאלו עשויות להיות מאריכות חיים ולעתים אף מצילות חיים.
ברוב המכריע של המקרים, העלויות של התרופות הללו מגיעות לעשרות אלפי שקלים בחודש.
מעטים הם האנשים שמסוגלים לממן עשרות אלפי שקלים בחודש לטובת תרופות, על אף הרצון הבסיסי לחיות ולהרפא ולכם ביטוחי בריאות פרטיים הם חשובים מאוד.
אדם שהשכיל לרכוש מבעוד מועד פוליסת ביטוח בריאות, יוכל לממש במצב כזה את פוליסת ביטוחי בריאות שלו ולתבוע את סעיף תרופות, שנמצא בכל פוליסת ביטוחי בריאות.
הסעיף מקנה למבוטח מימון של התרופות שהוא צריך ואין זה משנה שהן לא נכללות בסל הבריאות.
כל חברת ביטוח קובעת תקרת כיסוי לפוליסות הבריאות שלה, יש חברות שקובעות עד מליון שקלים, יש חברות עד חמישה מליון שקלים ויש אפילו עד עשרה מליון שקלים.

ביטוחי בריאות – שימו לב

שימו לב לסעיפים הקטנים בפוליסות ביטוחי בריאות, יש חברות ביטוח שנותנות כיסוי ביטוחי של הסכום אותו הן קבעו לכל אורך חיי המטופל, דהיינו אם צריך המטופל תרופות בעלות חודשית של חמישים אלף שקלים והכיסוי הביטוחי שלו לתרופות הוא עד לגובה של מליון שקלים, הרי שכעבור 20 חודשים יסתיים לו המימון לתרופות ויהא עליו להמשיך לשלם מכיסו כדי לקבל את התרופות.
יש חברות שקובעות רף כיסויי גבוה יותר, כמו חמישה מליון למשל, אך הן מחלקות את יכולת המימוש כמו למשל: מליון שקלים עבור כל מקרה ביטוחי. כך למשל עבור תביעה הקשורה למחלה מסוימת יוכל המבוטח לממש מליון שקלים למימון תרופות אל ארבע מליון השקלים שנותרו יעמדו לזכותו בקבוצות אחרות של תרופות שמותאמות למחלות שונות בהם יוכל לחלות בעתיד ורק עורן יוכל לקבל מימון נוסף, זה משתנה ותלוי בפוליסת ביטוחי בריאות שתבחרו.

חברות המנותנות שירותים של ביטוחי בריאות

חברות הביטוח השונות נאבקות על מנת להשיג לעצמן עוד ועוד לקוחות ועבור משימה זו הן מרכיבות פוליסות ביטוחי בריאות מפתות ומושכות.
הן רותמות למשימה זו פיתוח סעיפי ביטוח שיווקיים שאין בהם אלא גימיק מכירתי בלבד, החוכמה היא באמת להיוועץ באיש מקצוע ולשמוע על כל סעיף את הפרוט המלא כדי לוודא שאכן ניתן לעשות בו שימוש בעת הצורך, במידה וזיהיתם סעיפים מיותרים נסו לבקש פוליסת ביטוחי בריאות שונה, בה אין את הסעיפים המיותרים ובתמורה לכך, נסו להשיג פרמיה חודשית זולה יותר כאשר המטרה החשובה היא פוליסת ביטוחי בריאות טובה.
ביטוחי בריאות נמכרים היום גם בקופות החולים, תמורת תשלום חודשי תוכלו להרחיב רת ביטוחי הבריאות הפרטיים לטובת ביטוחי בריאות מורחבים.
 

לקבלת הצעות מחיר התקשרו 24 שעות ביממה 050-8308999.

כל הזכויות שמורות לפורטל ביטוח © 2024

סגור

השוואת מחירי ביטוח בריאות

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]

שנחזור אליך עם הצעת מחיר או ייעוץ בנושא ביטוחי בריאות?


השירות ללא התחייבות ובחינם