תפריט נגישות
הכל על ביטוח בריאות - פורטל ביטוח

השוואת מחירים

מלאו פרטים וקבלו 5 הצעות מחיר בנושא
או התקשרו 050-8308999 לקבלת הצעות

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

כל מה שצריך לדעת על ביטוח בריאות בישראל :

במדינת ישראל כל תושב זכאי לביטוח בריאות ממלכתי. ביטוח זה ניתן לאנשים על פי חוק בריאות ממלכתי שקובע כי כל אדם רשאי להירשם באחת מקופות החולים ולקבל את מלוא השירותים הכלולים בסל הבריאות. מלבד ביטוח בריאות זה, ישנם ביטוחי בריאות רבים נוספים אותם יכול כל אדם לרכוש באופן פרטי, דרך קופות החולים או דרך חברות הביטוח.
את ביטוחי הבריאות הנוספים ניתן לרכוש כביטוחים משלימים באמצעות קופות החולים (שב"ן – שירותי בריאות נוספים), באופן פרטי אצל חברות הביטוח, או באופן קבוצתי אצל חברות הביטוח (בדרך כלל במקומות עבודה).
 

סוגי ביטוח בריאות :

ישנם סוגים רבים של ביטוחי בריאות, ועל כל אדם לבחור לו באופן פרטי את הביטוחים המתאימים לו. אחד הביטוחים הנפוצים ביותר כיום הוא ביטוח ניתוחים או השתלות מורחב. מדובר על ביטוח אשר מכסה עד לתקרה מסוימת (גבוהה יחסית) ניתוחים והשתלות. מדובר בדרך כלל על טיפולים יקרים במיוחד ולכן רבים בוחרים אותו. ביטוחי בריאות נוספים הם: ביטוח אחריות לילדים, ביטוח מחלות קשות ותאונות, ביטוח שיניים, ביטוח סיעודי, ביטוח עובדים זרים או תושבי חוץ, ביטוח תרופות שאינן בסל הבריאות ועוד.
כל אחד מהבטוחים הללו נמכר בנפרד, אך ניתן תמיד לרכוש את כולם. כמו כן, אם רכשתם ביטוח בריאות מסוים אצל חברה אחת ואתם חושקים בביטוח בריאות נוסף מחברה אחרת, אתם חופשיים לרכוש אותו גם כן.
 

כיצד יש לבחור ביטוח בריאות ?

בחירת ביטוח בריאות צריכה להתבצע לאחר בחינת התחום לעומק. רצוי לבדוק מה מציעה כל חברת ביטוח, מה כולל הביטוח, עד כמה הכיסוי שלו נרחב, עד לאיזו תקרה משלמים לכם עבור הטיפולים וכמובן שיש לערוך השוואת מחירים בין כולם. ואיך בוחרים את הביטוח המתאים לכם ? אף אחד לא יכול לדעת מתי ומהיכן תבוא עליו הצרה, לכן, חשוב לבחון היטב את ההיסטוריה המשפחתית, לבחון את המחלות התורשתיות במשפחה, וכמובן שיש להישיר מבט על חיי היום יום ולנסות להבין מה יכול להשתבש.
רצוי לקחת כמה תחומים בהם אתם מעוניינים להשקיע את כספכם ולבחור בין חברות הביטוח את החברה המשתלמת לכם ביותר. לדוגמא : אם במשפחה שלכם יש לאנשים נטייה לריקבון בשיניים, ומרבית הבוגרים במשפחה עברו השתלות שיניים, מומלץ לכם מאוד לעשות את הביטוח גם כן.
 
ביטוח בריאות הוא לא דבר שיש לקחת כמובן מאליו. ביטוח הבריאות הממלכתי אינו מכסה על מקרים רפואיים רבים ויש לדאוג לכיסויים המתאימים על פי הצורך. 

 


לקבלת הצעות מחיר התקשרו 24 שעות ביממה 050-8308999.

כל הזכויות שמורות לפורטל ביטוח © 2024

סגור

השוואת מחירי ביטוח בריאות

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]

שנחזור אליך עם הצעת מחיר או ייעוץ בנושא הכל על ביטוח בריאות?


השירות ללא התחייבות ובחינם