תפריט נגישות
ביטוח גני ילדים - פורטל ביטוח

השוואת מחירים

מלאו פרטים וקבלו 5 הצעות מחיר בנושא
או התקשרו 050-8308999 לקבלת הצעות

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

ביטוח גני ילדים הוא ביטוח חשוב במיוחד משום שילדים מטבעם נפצעים הרבה ועד כמה שהגננת תהיה טובה יש מקרים בהם ידה אוזלת מלעזור לילד והוא נפצע, ילדים אוהבים להשתולל ומן הסתם נפצעים ויש פעמים בהם הגננת שאחראית על הילדים באופן בלעדי מוצאת את עצמה נתבעת על ידי הורי הילדים.

מהו ביטוח גני ילדים

ביטוח לגני ילדים מכסה על פציעות ילדים שנמצאים בגן ואף מכסה על הילדים כאשר הם נמצאים בטיול של הגן או כשהם נמצאים בהסעה בדרך לגן או ממנו, הביטוח מכסה על תאונות הילדים בכל מקום כל עוד הן נעשו במסגרת הגן, הביטוח בא לכסות נזקים כספיים שיכולים להיות גבוהים במיוחד במקרה בו ההורים תובעים את הגננת.
ביטוח גן ילדים לא מוגבל רק לגני ילדים, הביטוח הוא גם ביטוח משפחתונים, ביטוח צהרונים וכדומה, הפרמיה נקבעת על פי גודל הגן, כמות הילדים שנמצאים בו, צרכי הגן וכדומה.

מה כולל ביטוח גני ילדים

ביטוח גני ילדים הוא בעצם ביטוח לגננות, הוא בא להבטיח שבמקרה בו הן יתבעו יהיה להן כיסוי כספי לתביעות, כמו כן הביטוח כולל גם ביטוח פנסיוני לגננות, ביטוח בריאות לגננת, ביטוח לסייעות, ביטוח תאונות אישיות לגננת, ביטוח להורים המבקרים את הגן, ביטוח למקרי נכות ועוד.
ביטוח משפחתון או ביטוח צהרון הוא לא שונה, גם במקרים אלו הביטוח בא להבטיח שהגננת תהיה מוגנת כלכלית מפני תביעות כאלו ואחרות מצד גורמים אחרים.
יש אפשרות להוסיף לביטוח סעיפים כמו ביטוח לצד ג או ביטוח לליווי משפטי, כל גננת או בעלת גן צריכה לעשות את השיקולים שלה מול איש מקצוע שייעץ לה כיצד לבנות את פוליסת הביטוח המשתלמת והמתאימה ביותר.

לקבלת הצעות מחיר התקשרו 24 שעות ביממה 050-8308999.

כל הזכויות שמורות לפורטל ביטוח © 2024

סגור

השוואת מחירי ביטוח גני ילדים

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]

שנחזור אליך עם הצעת מחיר או ייעוץ בנושא ביטוח גני ילדים?


השירות ללא התחייבות ובחינם