תפריט נגישות
ביטוח בית - פורטל ביטוח

השוואת מחירים

מלאו פרטים וקבלו 5 הצעות מחיר בנושא
או התקשרו 050-8308999 לקבלת הצעות

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

מחפשים ביטוח בית?

הבית שלנו הוא המקום הבטוח שלנו, הפרטי שלנו והאהוב שלנו. יחד עם כל אלו, ברב המקרים, הוא אחד המקומות היקרים שברשותנו.
נזק לבית עשוי לעלות עשרות אלפי שקלים ובמקרים מסוימים מאות אלפי שקלים, שלא תמיד יש לנו ככסף נזיל שנוכל להקצות לטובת תיקון הנזק.
פוליסות ביטוח בית נמכרות בדיוק לטובת מצבים כאלו ודומים להם.

מתי נשתמש בביטוח בית?

תארו לעצמכם שהנכם שבים הביתה בשעת ערב מאוחרת, מיום עבודה עמוס ומגלים רטיבות בקיר, מאכזב אך העייפות מכריעה. אתם הולכים לישון בתקווה שזו סתם רטיבות, אך ברב המקרים אין סתם רטיבות ואין עשן בלי אש ובמשך הלילה סביר להניח שתשמעו טפטופי מים ואם הנזק גדול אף תגלו הצפה במקום בו קיים הפיצוץ בצנרת.
הצנרת של מערכת המים נמצאת תחת למרצפות הבית, כדי לאתר את הפיצוץ צריך ברב המקרים לפרק מרצפות. כמה מרצפות? עד מוצאים את הפיצוץ. אל תבהלו עבור זה יש ביטוח בית.
לעתים, לא מתאפשר תיקון הפיצוץ ונדרשת החלפה של הצנרת, זהו לדוגמה, נזק שכרוך בעלויות שעשויות להגיע למעל מאה אלף שקלים וכולל עבודות ריצוף בסיום עבודות התיקון של החלפת הצנרת.
דייר שלא טרח לרכוש ביטוח בית מאחת ממחלקות ביטוח דירות שקיימות בחברות הביטוח השונות, יאלץ להתמודד עם הוצאה גדולה מאוד ובלתי צפויה, סביר להניח שהוא לא לקח אותה בחשבון בחישוב ההוצאות החודשיות ושהיא וודאי תפגע באופן משמעותי בתזרים המזומנים לו הוא ציפה וכמובן שתוריד את רמת החיים בתקופה בה יאלץ לשלם את עלות התיקון.

ביטוח בית - רכישת פוליסה

רכישת פוליסת ביטוח בית מבעוד מועד חוסכת את כל הריצות וההוצאות, טלפון אחד לחברת הביטוח בה רכשתם את פוליסת ביטוח דירה שברשותכם והם ישלחו לכם אחד מהצוותים איתם הם עובדים, ברוב החברות תסתכם הוצאתכם בתשלום השתתפות עצמית של כמה מאות שקלים, בהתאם לתנאי פוליסת ביטוח בית המצויים בפוליסת ביטוח בית שרכשתם.
זהו רק מקרה אחד מיני מקרים רבים שעשויים להביא לנזק למבנה בו אתם מתגוררים וזהו מקרה אחד מיני רבים שתוכלו לדאוג לכסות על ידי רכישת פוליסת ביטוח בית שתתאים לצרכים שלכם ותחסוך הוצאות מיותרות ולא צפויות.
החלטתם לרכוש ביטוח בית, פנו לחברות הביטוח השונות ובקשו להגיע למחלקה המוכרת ביטוח בית, בררו מול הנציגים מהם תנאי פוליסת ביטוח בית, ומהם הסעיפים שיכללו בה, בצעו השוואה מדוקדקת והשכילו לבצע מיקוח על הפרמיה החודשית, לנציג תמיד יש אפשרות להשיג לכם הנחה בפרמיה החודשית כאשר אתם רוכשים ביטוח בית.

לקבלת הצעות מחיר התקשרו 24 שעות ביממה 050-8308999.

כל הזכויות שמורות לפורטל ביטוח © 2024

סגור

השוואת מחירי ביטוח דירה

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]

שנחזור אליך עם הצעת מחיר או ייעוץ בנושא ביטוח בית?


השירות ללא התחייבות ובחינם