תפריט נגישות
ביטוח דירות - פורטל ביטוח

השוואת מחירים

מלאו פרטים וקבלו 5 הצעות מחיר בנושא
או התקשרו 050-8308999 לקבלת הצעות

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

ביטוח דירות

תארו לעצמכם מצב בו משתוללת אצלכם בבית שרפה, נשמע הגיוני עד כאן, יכולה לפרוץ שרפה. מה קשור ביטוח דירות?
תארו לעצמכם מצב בו השרפה פולשת לשכן הצמוד אליכם, גם הגיוני, היא לא מסננת מקומות היא פשוט מתפשטת לכיוונים הפנויים.עדיין, מה שייך ביטוח דירות?
תארו לעצמכם שהשרפה גרמה לשכן שלכם נזק שכרוך בעלויות תיקון של אנשי מקצוע המוערך במאות אלפי שקלים, גם נשמע הגיוני. אז למה ביטוח דירות?
תארו לעצמכם, שאתם אלו שמחויבים על פי חוק לשלם את הנזק הזה, לא נשמע הגיוני כלל וכלל, אך זהו המצב.נראה שעכשיו תצטרכו ביטוח דירות.
במקרה בו נזק שקרה אצלכם בדירה גרם לזנק בשוגג לדירה סמוכה או אפילו לחצר סמוכה, חובת הפיצוי חלה על בעל הנכס המזיק. ביטוח דירות יכול להציל אתכם מהתשלום.

ביטוח דירות:

כיום, פועלות בארץ מגוון רחב של חברות ביטוח גדולות שמפעילות מחלקה שמנפיקה ומוכרת פוליסת ביטוח דירה שמתאימה בין השאר, בדיוק למצב המתואר מעלה.
כמובן שכולם מקווים שלא יווצר מצב מביך שכזה, שכן מרבית האנשים יתקשו מאוד לעמוד בתשלום פיצויים בסדרי גודל כאלו, בעיקר כשבמקביל לא לשכוח, שהם צריכים לדאוג לטפל גם בנזק שקרה לדירה שלהם, שגם הוא כרוך בעלויות גבוהות. אך אם יווצר מצב לפחות ביטוח דירות ייתן מענה.
הקושי העיקרי הוא שהעלויות הללו אינן צפויות ובהתאם, סביר להניח שלא לקחתם אותן בחשבון בחישוב התקציב החודשי ולכן הן תהיינה מעמסה שתפגע בתזרים המזומנים לו אתם רגילים וכמובן תשנה את איכות החיים בה הורגלתם. ולכן ביטוח דירות הוא הכרחי.

ביטוח דירות - למי?

לכל מי שיש דירה בבעלותו או לא בבעלותו כדאי לרכוש פוליסת ביטוח בית באחת מחברות הביטוח המציעות פוליסות ביטוח דירות.
גם אם אתם שוכרים דירה, שימו לב, יש משכירים שמעגנים בחוזה השכירות סעיף שאומר שכל נזק שיתרחש בדירה המושכרת יהיה באחריות השוכר לתקן והוא יהא הבלעדי שיישא בהוצאות.
הדבר מקבל תוקף משנה בעיקר כשמדובר בדירות יד שניה ועל אחת כמה וכמה כשהדירות ממש ישנות וגם התשתיות שלהן ישנות.
בדירות כאלו, יכולים להיווצר פיצוצים בצנרת וזהו מצב נפוץ.
עלויות התיקון של פיצוצים בצנרת הבית עשויות לנסוק מעשרות אלפי שקלים למאות אלפי שקלים ולהיות כרוכים בזמן שיפוץ ממושך שכולל, פרוק מצרפות הבית, איתור הנזק, תיקון הנזק על ידי החלפת הצנרת המקומית או החלפה של הצנרת כולה במקרים מסוימים, המתנה לייבוש מוחלט של האזור שנרטב כתוצאה מהפיצוץ ולאחר מכן ריצוף מחודש.
עלויות אלו וחוסר הנוחות הם בדיוק הדברים שמכסה העיף הביטוחי המתאים הכלול בכל פוליסות ביטוח דירות של חברות הביטוח, המכסה נזקי צנרת ורטיבויות.
במצב כזה, במקום לשלם את סכומי העתק הכרוכים בתיקון, תתבקשו לשלם רק את עלות ההשתתפות העצמית שבממוצע מגיעה לכ 400 שקלים בחברות השונות וגובהה נקבע בהתאם לתנאים בפוליסה הספציפית שרכשתם ולכן הכרחי שתרכשו ביטוח דירות.

לקבלת הצעות מחיר התקשרו 24 שעות ביממה 050-8308999.

כל הזכויות שמורות לפורטל ביטוח © 2024

סגור

השוואת מחירי ביטוח דירה

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]

שנחזור אליך עם הצעת מחיר או ייעוץ בנושא ביטוח דירות?


השירות ללא התחייבות ובחינם