תפריט נגישות
ביטוח דירקטורים - פורטל ביטוח

השוואת מחירים

מלאו פרטים וקבלו 5 הצעות מחיר בנושא
או התקשרו 050-8308999 לקבלת הצעות

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

ביטוח דירקטוריונים הוא ביטוח שבא לכסות על נושאי משרה שהוגשו נגדם תביעות באופן אישי כאשר הם מילאו תפקיד בארגון, הכיסוי קיים גם לאחר שסיימו את התפקיד בארגון ונתבעו.

ביטוח דירקטורים

תפקיד בכיר בארגון הוא תפקיד שיש עליו אחריות רבה, ביטוח נושאי משרה בא להגן על נושאי משרות בכירות שמכורח התפקיד עומדים על המוקד פעמים רבות.פעמים רבות ביטוח נושא משרה בא להגן על המבוטח מפני מי שהעסיק אותו, קודם כל האדם שמינה את המבוטח עלול להגיש נגדו תביעה וזאת לאחר שיקולים רבים, יש גם לבעלי המניות זכות להגיש תביעה כנגד נושאי משרות בכירות על נזק שנגרם להם בעוד המבוטח ניהל את הארגון.

מי עושה ביטוח דירקטורים

את ביטוח הדירקטוריונים רוכש הארגון בו עובדים נושאי המשרה מחברת הביטוח, הפוליסה נעשית בין חברת הביטוח לבין הארגון בלבד ללא שום צד של המבוטח נושא המשרה, פעמים רבות הוא אף לא מקבל העתק של הפוליסה ולא ידע בבוא הזמן מתי היא הופסקה, עם זאת המבוטח לא משלם את הפרימה אלא החברה.

ממה צריך להיזהר כשעושים ביטוח דירקטורים ?

לפני שעושים ביטוח דירקטור כדאי לעשות הערכת סיכון, יש חברות רבות שנותנות כיסוי של מיליון שקלים ויש של כמה עשרות מיליונים, חשוב מאוד להגיע לסכום הגיוני וזאת על פי הסיכונים הכספיים מולם עומד הדירקטור כשהוא בתפקיד, חשוב להתייעץ עם גורם מקצועי שיפתח את מירב האפשרויות ואז יציע את הנוסחה המתאימה ביותר למבוטח וזאת על פי תפקידו וגודל הסיכון אותו הוא לוקח.

מה מכסה ביטוח דירקטורים

חשוב להבין כי הביטוח מכסה אך ורק על התקופה בה הייתה למבוטח פוליסת ביטוח, זאת אומרת שאם המבוטח עשה פוליסת ביטוח דירקטורים בתחילת שנה ובמשך אותה השנה הגישו נגדו תביעה עבור מקרה שקרה לפני שפוליסת הביטוח נרכשה הביטוח לא יכסה על המקרה.
חשוב להבין כי ביטוח דירקטורים הוא לא ביטוח לאנשים בעלי משרות בכירות בלבד, כל עובד שיש לו משרה גבוהה ואפילו אם זה מנהל של מכולת עלול להיחשף לתביעות שביטוח דירקטורים יכול לכסות לו עליהן.

לקבלת הצעות מחיר התקשרו 24 שעות ביממה 050-8308999.

כל הזכויות שמורות לפורטל ביטוח © 2024
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]

שנחזור אליך עם הצעת מחיר או ייעוץ בנושא ביטוח דירקטורים?


השירות ללא התחייבות ובחינם