תפריט נגישות
ביטוח חבויות - פורטל ביטוח

השוואת מחירים

מלאו פרטים וקבלו 5 הצעות מחיר בנושא
או התקשרו 050-8308999 לקבלת הצעות

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

ביטוח חבויות הוא הסכם בין חברת ביטוח לבין מבוטח בו מוסכם כי המבטח משלם עבור חבות כספית שהמבוטח יהיה חיי בה לצד שלישי, זאת אומרת שחברת הביטוח תהווה מקור לתשלום חובה כספית במקרה בו המבוטח יהיה חייב כספים לצד שלישי.

סוגים של ביטוח חבויות

ביטוחי חבויות מחולקים לשני סוגים, יש ביטוחי חבויות שנובעים ממחדל או מעשה והם לא כרוכים באירוע תאונתי ויש ביטוחי חבויות שנובעים מאירועי תאונה.
ביטוח חבויות מכסה גם על הוצאות משפטיות שהמבוטח נאלץ לשלם עליהם בעת שהגן על עצמו מפני תביעות משפטיות של רשלנות או טעות מקצועית.
ברוב חברות הביטוח כיום יש את סעיף ביטוח החבויות, יש לבחור את החברה שמציעה לכם את הפרמיה הנוחה ביותר ואת הכיסוי הגבוה ביותר, מומלץ לעשות השוואת מחירים בין חברות שונות משום שהשוק פרוץ ובכל חברה יש פרמיות שונות ותנאים שונים.

כיסויי של ביטוח חבויות

תחום הביטוח הזה כולל כמה ענפים עיקריים, אחד מהם הוא ביטוח אחריות כלפי צד שלישי והוא בא לכסות את אחריות המבוטח בפני תביעות שמוגשות נגדו בגין פגיעה ברכוש או בגוף באירוע תאונה בו המבוטח היה אחראי עליה.ביטוח חבות מוצר הוא ביטוח שמכסה את אחריות המבוטח במקרה בו המבוטח גרם נזק לצד שלישי בעקבות מוצר שנארז, הורכב, סופק, תוקן, יוצר או יובא על ידי המבוטח, זאת פוליסת ביטוח שניתן להרחיב לביטוח אחריות לטיב מוצר, השבת מוצרים ועוד.

ממה מכסה ביטוח חבויות

ביטוח אחריות מקצועית הוא ביטוח שמכסה את המבוטח במקרים בהם מוגשות תביעות כנגד המבוטח בגין הפרת חובה מקצועית כמו השמטה, רשלנות או טעות, גם את הפוליסה הזו ניתן להרחיב ולהוסיף לה הרחבת כיסוי לצד שלישי, תביעות דיבה, שחזור מסמכים, אי יושר עובדים ועוד.
ביטוח חבות מעבידים הוא ביטוח שמכסה על נזק שנגרם למבוטח בגין נזק גופני שנגרם לעובד בזמן עבודתו וכתוצאה ממנה.

לקבלת הצעות מחיר התקשרו 24 שעות ביממה 050-8308999.

כל הזכויות שמורות לפורטל ביטוח © 2024

סגור

השוואת מחירי ביטוח חבויות

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]

שנחזור אליך עם הצעת מחיר או ייעוץ בנושא ביטוח חבויות?


השירות ללא התחייבות ובחינם