תפריט נגישות
ביטוח חובה - פורטל ביטוח

השוואת מחירים

מלאו פרטים וקבלו 5 הצעות מחיר בנושא
או התקשרו 050-8308999 לקבלת הצעות

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

מדינת ישראל מחייבת כל כלי רכב לעשות ביטוח חובה. ביטוח זה הינו ביטוח המכסה הולכי רגל או נוסעים העלולים להיפגע כתוצאה מפגיעת כלי הרכב. ביטוח חובה כולל כל כלי רכב החל מרכב פרטי, אופנוע, משאית וכדומה. ביטוח רכב חובה למעשה מכסה אותנו מפני תביעה, תשלומי הביטוח מכסים ארך ורק נזקי גוף של הולכי רגל או נוסעים הנפגעים על ידנו.  

מחירי ביטוח מסוג חובה

עלות ביטוחי החובה לרכב נקבעת בהתאם לסוג הרכב, שנתון הרכב ומשתנים של עבר תחבורתי, כך למשל אדם שהינו בעל עבירות תחבורה שונות או היסטוריה של תאונות עלול לשלם ביטוח חובה גבוה מאשר נהג אחר שאין לו עבירות תנועה. המשמעות היא ככל שהסיכון גדל כך גדלה פרמיית הביטוח.

מה מכסה הביטוח?

ביטוח חובה מכסה את כל ההוצאות הרפואיות והשיקום הנדרשות. ביטוח זה מכסה גם עבור אובדן כושר עבודה ופיצוי על סבל הנגרם כתוצאה מהתאונה. כיום חברות ביטוח מאפשרות להוזיל את ביטוח החובה, במידה ומדובר בנהג יחיד מעל גיל מסוים ללא עבירות תנועה. נהגים צעירים או מי שלא מלאו להם 24 שנים או נהג חדש המוגדר לפי החוק, נהג חדש מוגדר למשך 24 חודשים מיום קבלת רישיון הנהיגה ישלמו ביטוח יקר יותר.

הוזלת ביטוח חובה

במידה והנכם מחזיקים שני רכבים בבית ויש נהגים חדשים ניתן לבטח רכב אחד כביטוח לנהגים צעירים והרכב השני בביטוח זול יותר. ההגבלה של הנהגים לרכב אחד תוזיל את עלות הביטוח.

ביטוחי חובה לנזקי גוף בלבד!

ביטוח חובה מכסה נזקי גוף בלבד, על מנת להגן על הרכב מפני תאונות או גניבות ניתן לרכוש ביטוח צד ג' וביטוח מקיף לרכב. ביטוחים אלו אינם חובה וכל נהג יכול להחליט אם לעשותם או לא. ישנן חברות ביטוח המשלבות את שלושת הביטוחים ומעניקים מחיר טוב יותר.


לקבלת הצעות מחיר התקשרו 24 שעות ביממה 050-8308999.

כל הזכויות שמורות לפורטל ביטוח © 2024

סגור

השוואת מחירי ביטוח רכב

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]

שנחזור אליך עם הצעת מחיר או ייעוץ בנושא ביטוח חובה?


השירות ללא התחייבות ובחינם