תפריט נגישות
ביטוח חיים - פורטל ביטוח

השוואת מחירים

מלאו פרטים וקבלו 5 הצעות מחיר בנושא
או התקשרו 050-8308999 לקבלת הצעות

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

ביטוח חיים מבטיח כיסוי פיצויים במקרה של מוות של המבוטח בטרם עת. הביטוח מבטיח למשפחת המבוטח כי במקרה של אסון כגון פטירה, נכות, אובדן כושר עבודה וכדומה, יוכלו בני המשפחה להיות מוגנים מפני קשיים כלכליים בעקבות האסון.


ביטוחי חיים מאפשרים לכם לבטח את עצמכם בכל סכום פיצויים שתקבעו, הדבר תלוי בסכום עלות הביטוח שהנכם מוכנים לשלם ובהסכמתה של חברת הביטוח אליה פניתם, לסכום המבוקש.


סוגי ביטוחי החיים

ביטוחי חיים מכילים מרכיבים שונים של ביטוח וחיסכון, ביטוח חיים יכול לכלול ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח עקב תאונה, ביטוח למקרה של מחלה קשה, ביטוח הכולל מרכיבי חיסכון שונים ועוד.


 • ביטוח חיים סטנדרטי – ביטוח חיים הכולל פיצוי במקרה של נכות או אובדן כושר עבודה. ביטוח זה כולל גם מרכיב של הכנסה לאחר גמלאות וחסכון לשארים.

 • ביטוח ריסק - ביטוח חיים המכסה במקרים של תאונה, נכות, אובדן כושר עבודה וכדומה. ביטוח ריסק מאפשר לקבוע את גובה הפיצוי או להגדילו  במקרה של נכות או מוות יקבלו בני המשפחה הכנסה או קצבה.

 • ביטוח ריסק עם חיסכון - ביטוח חיים זה משלב בפיצוי במקרה של אובדן כושר עבודה.

 • ביטוח חיים ריסק טהור - בני המשפחה יקבלו פיצוי רק במקרה של מות המבוטח. במידה והמבוטח מגיע לגיל הפרישה ביטוח חיים זה מתבטל.

 • ביטוח מנהלים וקרן פנסיה -  ביטוח חיים הכולל חיסכון לגיל פרישה. ביטוח מנהלים לשכירים בנוי מהפרשה של המעסיק ושל המבוטח.

 • מה מאפשר ביטוח החיים?


  ביטוח חיים מאפשר לעשות מספר ביטוחי חיים בו זמנית, לדוגמה ביטוח חיים הנעשה באופן עצמאי לצד ביטוח הנעשה במקום העבודה כגון ביטוח מנהלים. במקרה של מוות או נכות יהיה הפיתוי לפי הסכומים שנקבעו בפוליסות השונות במצטבר, במידה ויש באפשרותכם לתבוע את גורם הנזק, לדוגמא, בעקבות רשלנות במקום העבודה או רשלנות של רופא, נשמרת לכם הזכות של קבלת תגמולי הביטוח ללא קיזוז הסכום מפיצויי התביעה.


  בעת רכישת ביטוח חיים חשוב לבדוק מהם הצרכים שלכם ובהתאם לזאת רכוש את הביטוח המתאים ביותר עבורכם. חשוב לבדוק אילו מקרים של אובדן כושר עבודה הביטוח מכסה, מהי עלות הפוליסה ומהו סכום הפיצוי במקרה של אובדן כושר עבודה או פטירת המבוטח.


  החשיבות של ביטוחי החיים


  רובנו לא חושבים על המוות או בצורך לרכוש ביטוח חיים, חשוב לרכוש ביטוח מגיל צעיר על מנת לשלול מחלות שונות שיכולות להתגלות בהמשך, ביטוח הנרכש בגיל צעיר מבטיח כי חברת הביטוח לא תגבה תשלום נוסף בגין סיכון גבוה לתמותה בשל מחלות. לסיכום, ביטוח חיים מגן עלינו ומבטיח שקט נפשי, בני המשפחה יוכלו לשמור על רמת חייהם גם בעת אסון. אף על פי שאנו מודעים לחשיבות של ביטוח חיים אנו דוחים החלטה זו, לכן חשוב כבר כעת להבטיח את עתיד משפחתנו ולרכוש ביטוח חיים עבורנו.


  לקיחת משכנתא דורשת מאיתנו לעשות ביטוח חיים לצורך משכנתא, ביטוח לצורך משכנתא מעניק את הכיסוי להחזר יתרת ההלוואה במקרה של פטירה של המלווה. ביטוח זה כולל גם כיסוי הנגרם לדירה כגון נזקי טבע, מים, אש, רעידת אדמה וכדומה. ביטוח זה מבטיח כי בעת פטירה של המלווה יהיו פטורים בני משפחתו לשאת את תשלומי המשכנתא. ביטוחי חיים לצורך משכנתא הוא ביטוח ריסק בלבד ולא כולל את אלמנט החיסכון וביטוח זה אינו מחליף את ביטוח החיים שתפקידו להבטיח את ביטחונה הכלכלי של המשפחה.   מדריך לביטוח חיים 


  כיום ניתן לרכוש יותר מפוליסת ביטוח חיים אחת, במקרה של מוות או נכות תוכלו לקבל את הסכומים במצטבר, וזאת בתנאי שהודעתם למבטחים על הפוליסות השונות. לדוגמה, ביטוח חיים באופן פרטי לצד ביטוח ממקום העבודה כגון ביטוח נהלים הכולל ביטוח חיים.


  בעת רכישת פוליסת ביטוח לחיים יש להודיע לחברת הביטוח על מצב בריאותו של המבוטח, חשוב להיות גלויים בעניין ולא להסתיר מידע, גם אם מידע זה נראה לכם לא רלוונטי ולא נשאלתם עליו במפורש. במקרה של החמרה במצב הבריאותי של המבוטח אין חובה להודיע לחברת הביטוח. הסיבה לכך שחברת הביטוח אינה יכולה לבטל את הביטוח באופן חד צדדי.


  לקבלת הצעות מחיר התקשרו 24 שעות ביממה 050-8308999.

  כל הזכויות שמורות לפורטל ביטוח © 2024

  סגור

  השוואת מחירי ביטוח חיים

  אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
  [ סגור ]

  שנחזור אליך עם הצעת מחיר או ייעוץ בנושא ביטוח חיים?


  השירות ללא התחייבות ובחינם