תפריט נגישות
ביטוחי חיים - פורטל ביטוח

השוואת מחירים

מלאו פרטים וקבלו 5 הצעות מחיר בנושא
או התקשרו 050-8308999 לקבלת הצעות

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

תארו לעצמכם מצב בו אדם הולך לעולמו ביום בהיר אחד ועל משפחתו הכאובה נותרת האחריות להמשיך לשאת בהוצאות השוטפות ולהמשיך לתחזק את עצמם.

ביטוחי חיים

לעיתים, הנפטר הוא האדם שנשא בנטל הפרנסה של הבית ועם לכתו, משפחתו חייבת להמשיך להתקיים.
במקרה והאדם הנפטר היה רשום כלווה בהלוואת משכנתא כלשהיא, הוא באופן אוטומטי מבוטח בביטוח חיים ובאופן אוטומטי המשכנתא מתבטלת וחברת הביטוח מחויבת לשלם לבנק את כל יתרת ההלוואה כך ששאריו לא צריכים לשאת בנטל זה.

למה חשוב לעשות ביטוחי חיים באופן מסודר?

מה קורה כאשר אדם אינו היה רשום כלווה בהלוואת משכנתא ואין לו ביטוחי חיים?
זהו מצב שוודאי רבים מכם ראו סביבכם, זהו מצב נפוץ וכואב, קשה מאוד לראות משפחה שהייתה מורגלת בהכנסה קבועה וברמת חיים מסוימת, נאבקת פתאום על זכות הקיום שלה תוך התמודדות עם הכאב הכרוך באבדן יקירה.
כיום, ישנו פתרון פשוט למצבים כאלו, אדם שיחשוב מראש כמה צעדים קדימה וירכוש לעצמו פוליסת ביטוחי חיים גם אם לא לקח משכנתא יוכל להיות רגוע יוכל להבטיח לעצמו שגם אחרי לכתו משפחתו תזכה לתמיכה כלכלית מסוימת.

פוליסות עבור ביטוחי חיים

פוליסות ביטוחי חיים, ריסק, הן פוליסות המכסות את המוטבים של המבוטח הרשום בפוליסת ביטוחי חיים מבחינת פיצוי כלכלי.
כאשר המבוטח הרשום בפוליסת ביטוחי חיים, הלך לעולמו, מחויבת חברת הביטוח להעביר סכום ביטוח החיים שרכש לעצמו, למוטבים שציין בפוליסת ביטוחי חיים או ליורשיו החוקיים כפי שנקבע בחוקי מדינת ישראל.
סכומי פוליסות של ביטוחי חיים
מרבית פוליסות ביטוחי חיים הנמכרות בחברות הביטוח השונות בארץ מבטחות ביטוחי חיים בגובה שבין רבע מליון שקלים למיליון שקלים, בהתאם לגובה שהמבוטח מבקש לקבוע לעצמו בפוליסה ובהתאם לגובה שמוכנה חברת הביטוח לתת לו.

השיקולים העומדים לפני חברה המאשרת ביטוחי חיים

השיקולים של חברת הביטוח בהגבלת גובה הכיסוי הביטוחי בביטוחי חיים תלוי בין השאר בגיל הכניסה לביטוחי חיים, בהיסטוריה הרפואית שלו, במחלות התורשתיות הידועות אצלו במשפחה, בעיסוק היומיומי שלו ובתחביביו. ישנם אף מצבים בהם חברות ביטוח מסוימות מסרבות לבטח אדם ביטוחי חיים, כמו למשל אדם שמתעסק קבוע בצניחה חופשית ובצלילה עם כרישים, הרבה חברות ביטוח לא מוכנות לבטח אדם כזה כיוון שהוא מוגדר מבחינתן ברמת סיכון גבוהה והסיכוי לו לאבד את חייו במסגרת הפעילויות שהוא נוהג לעשות, הוא גבוה וכך גם הסיכוי שחברות הביטוח יצטרכו לשלם למוטביו את הסכום הנקוב בפוליסת ביטוחי חיים שלו.

לקבלת הצעות מחיר התקשרו 24 שעות ביממה 050-8308999.

כל הזכויות שמורות לפורטל ביטוח © 2024

סגור

השוואת מחירי ביטוח חיים

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]

שנחזור אליך עם הצעת מחיר או ייעוץ בנושא ביטוחי חיים?


השירות ללא התחייבות ובחינם