תפריט נגישות
המדריך לרכישת ביטוח חיים - פורטל ביטוח

השוואת מחירים

מלאו פרטים וקבלו 5 הצעות מחיר בנושא
או התקשרו 050-8308999 לקבלת הצעות

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

המדריך השלם לרכישת ביטוח חיים :

 אתם מעוניינים להבטיח לכם פרנסה נוספת לימי הפנסיה? מעוניינים להבטיח את בני משפחותיכם במידה ויקרה לכם משהו? רכישת ביטוח חיים היא הדרך הנכונה והיעילה ביותר לעשות זאת. תוכניות ביטוח החיים למיניהן כוללות בדרך כלל שני סוגי כיסוי: כיסוי מפני אובדן כושר עבודה וכיסוי מפני מוות (ריסק). זהו ביטוח אותו מומלץ לעשות בכל שלב, לשם בטחון המשפחה שלכם ועצמכם.
מדובר על אחד הביטוחים הנפוצים ולמרות שפעמים רבות הוא משרת את בני המשפחה הנותרים, לא יכול בעל לעשות ביטוח חיים לאשתו ללא הסכמתה, גם ילדים לא יכולים לעשות ביטוח חיים להורים שלהם ללא הסכמתם.
 

סוגי ביטוח חיים :

 כאמור, סוגי ביטוח החיים הנפוצים הנם ביטוח אובדן כושר עבודה וביטוח שמכסה מפני מוות (ריסק).
ביטוח ריסק – מדובר על כיסוי למקרה מוות בלבד, בו קובע המבוטח סכום כספי חד פעמי או קצבה, אשר תינתן לשארים של ובמקרה של פטירה בטרם עת. ביטוח ריסק חדל מלהתקיים לאחר שהמבוטח מגיע לגיל פרישה, ולמעשה אין בו רכיב חסכוני.
ביטוח מנהלים – זהו ביטוח עם רכיב אובדן כושר עבודה, ולמרות שנדמה כי הוא מיועד למנהלים בלבד, אין הדבר נכון. מדובר על ביטוח חיים לכל דבר, והוא נחשב גם למשתלם ביותר כיום. ביטוח מנהלים מורכב מהפרשות שכר של העובד ומהשלמות  המעסיק, כאשר תוכנית הביטוח כוללת כיסוי למקרה מוות, אובדן כושר עבודה, נכות, חיסכון לגיל פרישה ופיצויי פיטורין.
ביטוח משכנתא – מדובר על ביטוח חיים, שנועד לשלם את כספי המשכנתא במידה ואחד מבני הזוג נפטר. כל אדם שלוקח משכנתא חייב בביטוח זה, כדי להבטיח לבנק את תשלומי המשכנתא במידה ומשלם המשכנתא (או אחד מהם) נפטר בטרם עת.
 

מה חשוב לדעת על ביטוח חיים ?

 ביטוח חיים טומן בחובו יתרונות רבים כגון: חברת הביטוח לא יכולה לבטל את הביטוח באופן חד צדדי, אלא אם המבוטח לא שילם את דמי הביטוח. חברת הביטוח תהיה פטורה מלשלם את סכום הביטוח רק במקרה של התאבדות המבוטח תוך 12 חודשים מתחילת הביטוח. בפוליסת ביטוח חיים עם מרכיב חיסכון, המבוטח זכאי לכספיו גם בתקופת הביטוח עצמה. בנוסף לכל אלו, ביטוח חיים מזכה אתכם בהטבות מס רבות.
דבר חשוב נוסף שעליכם לדעת רגע לפני שאתם חותמים על פוליסה: כאשר אתם חותמים על הטופס אתם 
נדרשים לגילוי נאות, ובמידה ואתם מסתירים פרט כל שהוא, שיכול להיות מהותי עבור חברת הביטוח. אם חברת הביטוח תברר ותגלה כי החסרתם פרט מהותי, היא יכולה לא לשלם לכם, גם אם שילמתם לה לאורך השנים את הכספים. כל מה שנותר לכם עכשיו הוא לערוך השוואת מחירים בין חברות הביטוח השונות ולגלות אילו פוליסות הן המשתלמות לכם ביותר.
 
ביטוח חיים נועד להבטיח לכם פרנסה במידה ואתם מאבדים את כושר עבודתכם. הוא גם נועד לספק ביטחון כלכלי למשפחה שלכם אם חלילה אתם נפטרים. 

 


לקבלת הצעות מחיר התקשרו 24 שעות ביממה 050-8308999.

כל הזכויות שמורות לפורטל ביטוח © 2024

סגור

השוואת מחירי ביטוח חיים

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]

שנחזור אליך עם הצעת מחיר או ייעוץ בנושא המדריך לרכישת ביטוח חיים?


השירות ללא התחייבות ובחינם