תפריט נגישות
ביטוח ימי - פורטל ביטוח

השוואת מחירים

מלאו פרטים וקבלו 5 הצעות מחיר בנושא
או התקשרו 050-8308999 לקבלת הצעות

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

ביטוח ימי כולל ביטוח כלי טיס וביטוח כלי שיט, לרבות אחריות כלפי צד שלישי. ביטוחים ימיים מבטחים גם העברת מטענים וביטוח לכלי שיט כגון ביטוח לסירה, ביטוח לאופנוע ים, ביטוח ליאכטה וכדומה. ביטוח ימי הכולל מטענים מהווה כיסוי מפני גניבה, נזק ואובדן המטען. הביטוח מכסה מרגע יציאת המשלוח מהחברה או המפעל ועד הגיעו ליבואן.

חוק ביטוח ימי

ישראל מחייבת לכל בעל כלי שייט שהינו מעל 5 מטר או כלי שייט המופעל על ידי מנוע בביטוח צד ג', הביטוח הינו כנגד פגיעות בגוף או מוות.

ביטוח ימי למטענים

ביטוח ימי למטענים כולל שלושה סוגים של ביטוח למטענים. פוליסה חד פעמית - המבטחת הובלה של משלוח בודד בפרק זמן מוגדר. הפוליסה תקפה החל מתחילת המשלוח ופוקע בסיום המשלוח. פוליסה פתוחה - הינה פוליסת המכסה את כל המשלוחים. פוליסה זו היא ללא הגבלת זמן ומתאפשרת עד לביטולה. חובת המבוטח לדווח על כל המשלוחים. פוליסת זיקת ביטוח - זיקת הביטוח נקבעת בהתאם לתנאי המכר וקובעת מי נושא בעלויות של ההובלה. נקודת העברה של הסחורה מן המוכר לקונה נקבעת בהתאם לתנאי המכר, נקודת העברה יכולה להיות ביציאה מהמפעל או לאחר הטעינה לאוניה, או ביעד הסופי.

ביטוחים לכלי שייט פרטיים 

ביטוח כלי שיט כגון סירות, אופנוע ים, יאכטות וכדומה. ביטוח ימי מגן מפני גרימת נזק לצד שלישי. חשוב לוודא כי סוכן הביטוח הינו בעל רישיון לביטוח ימי, המשמעות היא כי הסוכן עמד בבחינות מטעם המדינה ורשאי לעסוק בתחום. בדקו את הניסיון של סוכן הביטוח ואילו כלי שיט מבוטחים אצלו. חשוב להתאים את הביטוח הימי לסוג כלי השיט ולמטרות השיט. וודאו כי כלי השייט המבוטח הוא כלי השיט שיש לכם, מה כולל הביטוח, מהי מטרת השייט, האם מדובר בשייט פרטי או מסחרי, אילו אזורים הינך מפליג, היכן מאוכסן כלי השיט, והאם הם מכוסים בביטוח הימי. במידה והנך גורר סקי מים האם הביטוח כולל זאת. חשוב בעת עריכת הביטוח לציין את כל הפרטים על מנת לוודא כי הביטוח מכסה זאת, כגון פציעה של אנשים הנמצאים על היאכטה, תביעות רכוש וכדומה.


לקבלת הצעות מחיר התקשרו 24 שעות ביממה 050-8308999.

כל הזכויות שמורות לפורטל ביטוח © 2024

סגור

השוואת מחירי ביטוח ימי

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]

שנחזור אליך עם הצעת מחיר או ייעוץ בנושא ביטוח ימי?


השירות ללא התחייבות ובחינם