תפריט נגישות
ביטוח לחולי סכרת - פורטל ביטוח

השוואת מחירים

מלאו פרטים וקבלו 5 הצעות מחיר בנושא
או התקשרו 050-8308999 לקבלת הצעות

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

סכרת היא מחלה כרונית שכיחה ומהווה את הגורם העיקרי לעיוורון וכריתת גפיים תחתונות ובהמון מקרים לשבץ מוחי, ביטוח לחולי סכרת הוא ביטוח שבא לכסות על תשלומים במקרים של החמרה במצב הבריאותי של חולי הסוכרת ועל פגיעה באיברי המטרה.

ביטוח חולי סכרת

מחלת הסוכרת מלווה בטיפולים יקרים ומתמשכים במיוחד ועל כן ביטוח חולי סוכרת מהווה מקור הגנה לחולים במקרים בהם הם נדרשים להוציא הון עתק על טיפולים ותרופות, הביטוח בא לכסות גם על איכות חייהם וגם על התשלומים הרפואיים הגדולים שעומדים מולם, הפוליסה יכולה להגיע עד לכיסוי של 1,000,000 שקלים. הפוליסה בדרך כלל מיועדת לחולים עד גיל 60 וזאת בתנאי שלא חלה כבר החמרה רצינית במצבם הבריאותי.
פוליסה לחולי סכרת נקבעת על פי גיל המבוטח ועברו הרפואי, כמו כן יש מצבים בהם חלה כבר החמרה ואז הסיכוי לקנות פוליסת ביטוח היא קטנה.

כיסויי פוליסת ביטוח לחולי סכרת

כל חברת ביטוח מציעה פוליסה משלה, חברת הביטוח מגדל למשל מציעה תוכנית שנקראת מזור לסוכרת ובה ניתן פיצוי כספי גבוה במיוחד במקרים בהם המבוטח סובל כתוצאה מהסוכרת מעיוורון, השתלת כליה, קטיעה מלאה של הגפיים ואי ספיקת כליות כרונית.

הבדלים בין סוגים של ביטוח לחולי סכרת

ביטוח חולי סוכרת שונה מחברה לחברה, יש חברות ביטוח בהם יש כיסוי של 50% בקרות שבץ מוחי ויש חברות בהם הכיסוי גבוה או נמוך יותר, כמו כן על קטיעות גפיים במקומות שונים כמו מעל הברך או קטיעת אצבעות מבטיחות כיסוי אך לא מלא.
ביטוח לחולי סכרת הוא ביטוח חדשני שבא להגן על חולים במחלה קשה שתביא להחמרה מסוימת במצבם במוקדם או במאוחר, הוא בא להבטיח את איכות חייהם ואת היכולת לעמוד בתשלומים הגבוהים שטיפולי סוכרת כרוכה בהם.

לקבלת הצעות מחיר התקשרו 24 שעות ביממה 050-8308999.

כל הזכויות שמורות לפורטל ביטוח © 2024
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]

שנחזור אליך עם הצעת מחיר או ייעוץ בנושא ביטוח לחולי סכרת?


השירות ללא התחייבות ובחינם