תפריט נגישות
ביטוח לצימר - פורטל ביטוח

השוואת מחירים

מלאו פרטים וקבלו 5 הצעות מחיר בנושא
או התקשרו 050-8308999 לקבלת הצעות

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

בשנים האחרונות אנו עדים לתופעה מעניינת של פיתוח ענף הצימרים בצפון הארץ, יותר ויותר חקלאים הבינו את היתרונות הכלכליים של בניית צימרים וכך צצו להם בזה אחד זה צימרים בכל מושב וקיבוץ.

ביטוח לצימר - הדבר הנכון

כמו שריפה בשדה קוצים התפשטה הידיעה וכבר היום ניתן לראות כי למחצית מהבתים במושבים יש צימרים, התופעה הפכה לכל כך מידבקת עד כי התחרות עלתה וכיום כל צימריסט מנסה להקים את הצימר האטרקטיבי ביותר כדי להבטיח לעצמו תפוסה מלאה ברוב ימות השנה.
ההשקעות בצימרים הפכו לגדולות כל כך עד כי ניתן לראות כיום שטחים שלמים של צימרים מעץ ואבן, בריכות וגני שעשועים, פינות פיקניקים וג'קוזי מפנק בחוץ או בפנים, תוספות מיוחדות ועוד שלל אביזרי נוחות לאורחים המיועדים.

למה לעשות ביטוח לצימר?

כיום ההשקעה בצימר היא כל כך גדולה שיש לפרוש מעטפת ביטחון על בעלי הצימר כדי להבטיח שההשקעה הן מבחינת תכנון והן מבחינת עלות הצימר לא תרד לטמיון.
צימר הוא לא רק השקעה חד פעמית, הוא מהווה מקור פרנסה עיקרי לאלפי תושבים ברחבי הארץ וחשיבות ביטוחו היא חשיבות עליונה כי היא מהווה את שימור הפרנסה.

כיסויי של ביטוח לצימר

ביטוח לצימר מכסה בראש ובראשונה על המבנה עצמו, בין אם בניתם צימר מאבן או עץ, בין אם הקמתם אותו במו ידיכם או הבאתם צימר מוכן לשטח כדאי לעשות עליו ביטוח, תיירים רבים מזלזלים בערך רכושו של בעל הצימר ומזיקים לו, ביטוח לצימרים בא לכסות על אותם נזקים שנגרמים על ידי תיירים.

מה כולל ביטוח לצימר

ביטוח צימר כולל גם ביטוח על הציוד בתוך הצימר כדוגמת מקררים, מטבחים, תנורים, ג'קוזי, כיורים, מיטות וציוד חשמלי ואלקטרוני, על בעל הצימר לציין בפוליסת הביטוח מהו הציוד שנמצא בצימר אותו הוא רוצה לבטח ומה עלותו.
יש אפשרות לעשות ביטוח צימרים צד שלישי, זהו ביטוח שבא לכסות על נזק לצד שלישי שנגרם בצימר או בסביבת הצימר, אם למשל ילד נפל במרפסת הצימר ונפצע ונזקק לטיפול רפואי והוריו החליטו לתבוע את בעל הצימר, אם אדם החליק במדרגות הצימר ונפגע וכדומה.

לקבלת הצעות מחיר התקשרו 24 שעות ביממה 050-8308999.

כל הזכויות שמורות לפורטל ביטוח © 2024
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]

שנחזור אליך עם הצעת מחיר או ייעוץ בנושא ביטוח לצימר?


השירות ללא התחייבות ובחינם