תפריט נגישות
ביטוח מחלות קשות - פורטל ביטוח

השוואת מחירים

מלאו פרטים וקבלו 5 הצעות מחיר בנושא
או התקשרו 050-8308999 לקבלת הצעות

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

ביטוח מחלות קשות הוא ביטוח שבא לכסות על אירועים רפואיים חמורים או מחלות קשות במיוחד שמצוינות בפוליסת הביטוח, הביטוח בא לתת כיסוי להוצאות רפואיות שקשורות במחלות קשות שאירעו למבוטח וגם על הוצאות נלוות שנגרמו למבוטח עקב מחלתו.

מה מציעות החברות ביטוח למחלות קשות

יש חברות ביטוח שמספקות סל ביטוחים נוח כמו למשל הראל ביטוח מחלות קשות שמציע פוליסה של 30 מחלות ובכך מאפשר ללקוחות ליהנות מהטבות מיוחדות ומתוספות נוחות בפוליסה שלהם.
 
 
יש חברות בהן ביטוח מחלות קשות מוגדרת כביטוח איכות חיים, פעמים רבות כשתיגשו לבנק לבקש משכנתא הבנק ידרוש מכם לעשות ביטוח חיים כדי להבטיח שאם יקרה לכם משהו הוא יקבל מחברת הביטוח את התשלום על הבית, המחלות שכלולות בסל ביטוח משכנתא טרשת נפוצה, סרטן, איידס ועוד מחלות קשות במיוחד שעלולות לסכן את חיי המבוטח.

מה כולל ביטוח מחלות קשות

בחברות הביטוח השונות הגדרות מחלות קשות הן שונות, כדאי לקבל ייעוץ מקצועי רפואי לפני שהולכים לחתום על פוליסת מחלות קשות.

איזה סוגי מחלות ואירועים רפואיים בתחום נמצאים תחת הביטוח של מחלות קשות:

  • אי ספיקת כבד פולמיננטית, זוהי אי ספיקת כבד פתאומית וחריפה בבן אדם בריא או אדם חולה שבעקבות המחלה נגרמה לו אי ספיקת הכבד, אי ספיקת כליות כרונית שגורמת לחוסר תפקוד כרוני של הכליות שמביאה חולה לשימוש בדיאליזה או לניתוח השתלת כליות.

  • אובדן יכולת הדיבור (אילמות) כתוצאה מפגיעה במיתרי הקול ובתנאי שהפגיעה היא לתקופה שעולה על חצי שנה, איבוד גפיים שכולל כריתה של יד או רגל או כתוצאה ממחלה או מתאונה.
 
 
  • דלקת מוח שתגרום לנזק נוירולוגי שמלווה בסיבוכים שנמשכים למעלה משלושה חודשים, השתלת איברים שכולל לב, ריאה, כבד, מוח עצמות, לבלב ועוד, גידול שפיר של המוח שגורם לנזק נוירולוגי או לניתוח מסכן חיים, הביטוח לא מכסה על ציסטות, גידולים של קרומי המוח וכדומה.
  • יתר לחץ דם ריאתי, חירשות, ניוון שרירים, כוויות קשות, סרטן, איידס שנגרם כתוצאה ממזרק נגוע, פוליו, שבץ מוחי, שיתוק, תשישות נפש ועוד.

מחיר ביטוח מחלות קשות

מחיר ביטוח חיים ומחלות קשות נקבע על ידי חברת הביטוח וזאת בהתאם להיסטוריה הרפואית של המבוטח, נסו לקבל מספר הצעות מחיר ולעשות פרמיה לביטוח מחלות קשות שתהיה מתאימה הן מבחינת הסיכונים והן מבחינת המחיר החודשי שתשלמו.

לקבלת הצעות מחיר התקשרו 24 שעות ביממה 050-8308999.

כל הזכויות שמורות לפורטל ביטוח © 2024

סגור

השוואת מחירי ביטוח מחלות קשות

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]

שנחזור אליך עם הצעת מחיר או ייעוץ בנושא ביטוח מחלות קשות?


השירות ללא התחייבות ובחינם