תפריט נגישות
ביטוח מנהלים - פורטל ביטוח

השוואת מחירים

מלאו פרטים וקבלו 5 הצעות מחיר בנושא
או התקשרו 050-8308999 לקבלת הצעות

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

ביטוח מנהלים הוא בעצם תוכנית שמאושרת כקופת ביטוח לעובדים שכירים על פי התקנות של מס הכנסה והיא כוללת בתוכה חיסכון לגיל פרישה, ביטוח במקרה של אבדן כושר עבודה, ביטוח במקרה של מוות ועוד.

ביטוח מנהלים - איך זה עובד

הביטוח נחתם בין המעביד, העובד וחברת הביטוח, המעביד הוא הבעלים של פוליסת הביטוח, העובד הוא המבוטח וחברת הביטוח היא המבטח.
ביטוחי מנהלים מתקבלים בתנאי שהעובד הוא שכיר והעובד והמעביד משלמים יחד את פוליסת הביטוח ומפרישים את הסכום הנדרש מידי חודש בחודשו.
ביטוח מנהלים מכסה במקרים של הבטחת הכנסה ממש כמו בביטוח הלאומי, משום שהביטוח משמש במעין קופת חיסכון במקרים של אבדן כושר עבודה או מוות חברת הביטוח מכסה על הבטחת ההכנסה של העובד.

איך עושים ביטוח מנהלים

ביטוח למנהלים מיועד לעובדים שכירים וניתן לעשותו בכל אחת מחברות הביטוח, מימון הביטוח נעשה על ידי הפרשת הסכום הכולל מהמעביד ומהעובד יחדיו, הפקדות אלו מזכות את העובד והמעביד בהטבות מס.
יש פוליסה הונית ופוליסת קצבה והן שונות אחת מהשנייה, ההבדל בניהן הוא אופן קבלת הפיצויים במקרה של אבדן כושר עבודה או במקרה של מוות, בפוליסה הונית המבוטח מקבל את סכום הפיצויים באופן חד פעמי ואילו בפוליסת קצבה הוא מקבל את הכסף חודש בחודשו כקצבה.

התאמת הפוליסה של ביטוח מנהלים

תכנית של ביטוח מנהלים היא בדרך כלל גמישה ויש אפשרות להתאים את הפוליסה למדיניות המעסיק, לשכר העובד ולצרכיו, יש אפשרות למשל לקבוע את הסכומים של אובדן כושר עבודה או פטירה ולשנות אותם מדי פעם על פי מצבו המשפחתי המשתנה של המבוטח או למשל להגדיל את סכום הפוליסה במקרה של העלאת שכר וכדומה.
מומלץ מאוד להתחיל את הפוליסה בגיל מוקדם כדי להבטיח שבגיל הפרישה יהיה סכום נאות ממנו תוכלו להתקיים ולא לחיות בדוחק לאחר שנים רבות של עבודה קשה.

לקבלת הצעות מחיר התקשרו 24 שעות ביממה 050-8308999.

כל הזכויות שמורות לפורטל ביטוח © 2024
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]

שנחזור אליך עם הצעת מחיר או ייעוץ בנושא ביטוח מנהלים?


השירות ללא התחייבות ובחינם