תפריט נגישות
ביטוח מקיף - פורטל ביטוח

השוואת מחירים

מלאו פרטים וקבלו 5 הצעות מחיר בנושא
או התקשרו 050-8308999 לקבלת הצעות

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

ביטוח מקיף להבדיל מביטוח חובה הוא עניין של בחירה, זהו ביטוח שמכסה על כל נזק שיכול להיגרם לנוסעים, לנהג או לצד שלישי שנגרם מתוצאה של הרכב, אם פגעת ברכב של מישהו אחר או אם פגעת ברכבך בטעות עם ביטוח מקיף לרכב אתה מבטיח את הכיסוי על ההוצאות.
את תעריפי הביטוח קובעים נתוני הנהג העיקרי ברכב, אם היו לו עבירות תנועה קודמות או תאונות, יש חברות ביטוח בהם יש גיל מינימום וקריטריונים מסוימים שעל המבוטח לעמוד בהם.

מה מכילה פוליסה של ביטוח מקיף

 
 
פוליסה של ביטוח רכב מקיף מכילה גם הגנה משפטית, אם המבוטח יעמוד למשפט בעקבות תאונה שארעה עם הרכב בעת שהיה מבוטח אז חברת הביטוח תשלם בגין שכר טרחה לעורך דין או תספק לו עורך דין בעצמה.
 
כמו כן חברת הביטוח מספקת תחבורה חלופית במקרים בהם הרכב לא יכול לתפקד ועד שהרכב יחזור לשימוש, סיוע בתביעות נגד צד ג', זאת אומרת אם המבוטח רוצה לתבוע מישהו שגרם נזק לרכב שלו חברת הביטוח מעמידה לרשותו סיוע משפטי.

כדאי לדעת

סכום הפיצוי על הנזק נקבע על פי רמת הנזק שנגרמה לרכב, למשל במקרה של גניבה סכום הפיצוי הוא מלא ואז המבוטח מקבל כיסוי על מחיר הרכב טרם הגניבה, במקרים של תאונה הנזק נקבע על פי שמאי.

האפשרויות לבחירה עבור ביטוח מקיף

 
יש מגוון אפשרויות שניתן להוסיף לביטוח רכב מקיף, אפשר להוסיף למשל סעיף בו אם נגנב הרדיו דיסק מהרכב תקבלו רדיו דיסק חלופי, תיקון שמשות עם שירות עד הבית, כיסוי לנהג צעיר ל- 4 ימים (חיילים בחופשה), בנוסף, ביטוח מקיף מספק שירותי גרירה ושירותי הסעה במצבים בהם הרכב יצא מכלל תפקוד. שירותי גרירה ושירותי הסעה במצבים בהם הרכב יצא מכלל תפקוד.

 

כיום התחרות בשוק הביטוח היא ענקית וכדאי לנצל אותה, יש מגוון של אפשרויות וביטוחים ( כמו ביטוח תאונות אישיות ) בכל חברה, בררו מי נותן לכם יותר כיסויים בפחות כסף והיזהרו מהאותיות הקטנות בחוזה.

לקבלת הצעות מחיר התקשרו 24 שעות ביממה 050-8308999.

כל הזכויות שמורות לפורטל ביטוח © 2024

סגור

השוואת מחירי ביטוח רכב

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]

שנחזור אליך עם הצעת מחיר או ייעוץ בנושא ביטוח מקיף?


השירות ללא התחייבות ובחינם