תפריט נגישות
ביטוח משכנתא - פורטל ביטוח

השוואת מחירים

מלאו פרטים וקבלו 5 הצעות מחיר בנושא
או התקשרו 050-8308999 לקבלת הצעות

בדיקת כדאיות חינם!

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

ביטוח משכנתא הוא ביטוח בו שני נושאים עיקריים עומדים על הפרק, האחד הוא ביטוח חיים והשני הוא ביטוח על המבנה.

מהו ביטוח משכנתא?

ביטוח משכנתא הינו ביטוח הנרכש בעת רכישת דירה. ביטוח משכנתא כולל ביטוח מבנה, המעניק פיצוי במידה ונגרם נזק כלשהו לדירה. במידה ונגרם נזק חברת הביטוח תשלם את הסכום של גובה המשכנתא לבנק. גובה פוליסת הביטוח חייב להיות לפחות כסכום המשכנתא.

ביטוח משכנתא כולל גם ביטוח חיים, ביטוח חיים מכסה על שני בני הזוג, ניתן לרכוש ביטוח בסכום מינימאלי של ערך המשכנתא. ביטוח חיים מכסה במקרה שאחד מבני הזוג נפטר, חברת המשכנתאות תקבל את סכום הביטוח ותשחרר את בן הזוג השני מתשלום המשכנתא.

רכישת ביטוח משכנתא

ביטוח משכנתא וביטוח חיים ברוב החברות הם ביטוחים דומים, כמו כן ביטוח המשכנתא שמציע לכם הבנק דומה לביטוחים השונים שמוצעים בשוק הביטוח, ההבדל העיקרי בין הביטוח שמציע לכם הבנק לבין הביטוח שמציעות לכם חברות הביטוח הוא המחיר, יש לקחת בחשבון שאם סכומים הביטוח לא ימצאו חן בעיני הבנק הוא עלול לא לאשר לכם את הפוליסה.

בעבר רק הבנקים הציעו ביטוחי משכנתא והמחירים שלהם היו גבוהים במיוחד, התחרות על המחירים החלה בשנת 1995 והחברות השונות התחילו להציע מחירים מוזלים יותר, כיום חברות הביטוח מספקות סל שירותי גדול במיוחד ובמחירים מיוחדים, כדאי לבדוק היטב בין החברות איזה חברה מציעה לכם את הסל הגדול ביותר בתמורה למחיר הנמוך ביותר.

הבנקים משתמשים בביטוח חיים כדי להבטיח תשלום של המשכנתא במקרה של פטירה, זהו לא ביטוח חיים פרטי ואם אתם רוצים אחד כזה יש לעשותו בנפרד, במקרה של פטירת הלווה תשלום המשכנתא מתבצע דרך חברת הביטוח ואז היורשים יכולים לחיות בנכס ללא התחייבות לבנק.

מה מכסים ביטוחי משכנתאות?

הביטוח מכסה על נזקי צנרת ומים, כיסוי לנזקי צד ג, כיסוי צמוד מבנה כמו אמבטיות, אסלות, כיורים ודלתות, כיסוי לנזקי רעידת אדמה ולשריפות ומזג אוויר.

הביטוח לא מכסה פגיעות כתוצאה ממעשה טרור או מלחמה, פיצויים אלו ניתנים על ידי מס רכוש.

ביטוח משכנתא - הרחבות

ביטוח למשכנתא יכול להיות ביטוח בסיסי או ביטוח משכנתא הכולל הרחבות כגון נכות, אבטלה, גילוי מחלות. לצד אלו ניתן לרכשו הרחבות לביטוח מבנה כגון כיסוי צד ג', ביטוח לגינה, החזר הוצאות שכירות, חבות מעבידים המהווה כיסוי לעובדי משק בבית ועוד.

 
ביטוח למשכנתא כולל בתוכו ביטוח נכס, הוא נועד לפדיון של ההלוואה במקרה הצורך או לשמירת שלמותו של המבנה או הדירה, אם אתם רוצים לקבוע מחיר לדירה שעוד לא נבנתה עושים זאת על פי הערכת שמאי, מחיר פוליסת ביטוח בדרך כלל נקבעת על פי שווי הנכס.

לקבלת הצעות מחיר התקשרו 24 שעות ביממה 050-8308999.

כל הזכויות שמורות לפורטל ביטוח © 2024

סגור

השוואת מחירי ביטוח משכנתא

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]

שנחזור אליך עם הצעת מחיר או ייעוץ בנושא ביטוח משכנתא?


השירות ללא התחייבות ובחינם