תפריט נגישות
ביטוח למשכנתא - פורטל ביטוח

השוואת מחירים

מלאו פרטים וקבלו 5 הצעות מחיר בנושא
או התקשרו 050-8308999 לקבלת הצעות

בדיקת כדאיות חינם!

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

ביטוח למשכנתא

מרבית הזוגות הצעירים ומרבית בעלי הדירות בארץ גוררים איתם הלוואת משכנתא לאורך כמה עשרות שנים, בהם הם משלמים תשלומים חודשיים באופן קבוע ומחזירים את הלוואת המשכנתא שלקחו.
פוליסת ביטוח למשכנתא, היא בגדר חובה מבחינת הלווה המבקש לקבל סכום כסף כהלוואת משכנתא.
הצורך של הבנק בכיסויי ביטוחי, שיצמצם את הסיכון הכלכלי בו הוא נמצא כאשר הוא נותן מאות מליוני שקלים לאלפי משכנתאות, הביא אותו לבנות פוליסת ביטוח למשכנתא מינימלית המכילה סעיפים מינימליים המהווים תנאי הכרחי לקבלת ההלוואה עצמה.

עבור מי פוליסת ביטוח למשכנתא?

פוליסת ביטוח למשכנתא מיועדת בעיקר לבנק המלווה ומונפקת כיד להעניק לו כיסוי ביטוחי למקרי מוות או נזק לנכס המשועבד.
כאשר אתם פונים לחברות הביטוח השונות, המוכרות ביטוח למשכנתא, בניסיון לאתר פוליסה טובה עבור ביטוח למשכנתא, בקשו מיד את המחלקה המוכרת ביטוח למשכנתא.
כדי לקצר את זמן ההתדיינות ואת תהליך לקיחת המשכנתא, דאגו לציין, כבר בתחילת השיחה, שפוליסת ביטוח למשכנתא מיועדת לטובת הבנק המלווה ודרשו שיציעו לכם רק פוליסת ביטוח למשכנתא שתאושר בוודאות על ידי הבנק המלווה הספציפי.
כיוון שהבנק מבקש כיסויי ביטוחי הולם, הוא לא יאשר פוליסת ביטוח למשכנתא שלא תעמוד בתנאים המינימליים שהוא דורש כדי להוציא משכנתא ללווים.

מה אמור לעניין אתכם בפוליסת ביטוח משכנתא?

שאלה הגיונית. אם אכן הפוליסת ביטוח למשכנתא מיועדת להיות לטובת הבנק והוא מוטב רשום בה, למה שיהיה לכם אכפת מסעיפיה השונים, הרי שאם היא לא טובה מספיק, הבנק לא יאשר אותה ואתם תדעו מכך ותבקשו לשפר את פוליסת ביטוח למשכנתא. לא כך הדבר. כאן יש לכם פתח להרוויח.
התחרות הגואה של חברות הביטוח השונות, שמפעילות מחלקות שמוכרות ביטוחי משכנתאות, מביאות אותן להפעיל גימיקים שיווקיים וסעיפים ביטוחיים מיוחדים ושונים, שהם בגדר אקסטרות לדרישות הבנק, שעשויים להועיל לכם בעת הצורך.
התחרות על כספו של הלקוח והרצון של חברות הביטוח לנכס לעצמם עוד ועוד מבוטחים משרת אתכם יפה בעניין זה.

ביטוח למשכנתא – מה לבדוק?

מעבר לפרמיה החודשית, דאגו לבדוק עם כל חברת ביטוח קיימת, אילו סעיפי אקסטרה היא מציעה בפוליסה מעבר לסעיפים שהבנקים המלווים מחייבים אותה לתת.
ישנם סעיפים ששווים הרבה כסף ובעת הצורך מהווים כיסוי ביטוחי משולם למקרים לא צפויים בהם תשמחו לגלות שהם רשומים לכם בפוליסת ביטוח למשכנתא שקיבלתם.

לקבלת הצעות מחיר התקשרו 24 שעות ביממה 050-8308999.

כל הזכויות שמורות לפורטל ביטוח © 2024

סגור

השוואת מחירי ביטוח משכנתא

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]

שנחזור אליך עם הצעת מחיר או ייעוץ בנושא ביטוח למשכנתא?


השירות ללא התחייבות ובחינם