תפריט נגישות
ביטוח משכנתאות - פורטל ביטוח

השוואת מחירים

מלאו פרטים וקבלו 5 הצעות מחיר בנושא
או התקשרו 050-8308999 לקבלת הצעות

בדיקת כדאיות חינם!

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

המירוץ אחר דירת החלומות שלנו, הוא אחד המרוצים האינטנסיביים ביותר והארוכים ביותר אותו אנו נאלצים להשלים במהלך חיינו.

ביטוח משכנתאות

רכישת דירה היא משימה לא פשוטה, בעיקר במצב של היום, בו מחירי הנדל"ן בנסיקה מתמדת ועלות המשכנתאות גבוהה מהרגיל, על אף שהריבית אינה גבוהה במיוחד.
אחד האלמנטים המשמעותיים ביותר, איתם אנו נדרשים להתמודד במירוץ לרכישת בית חלומותינו, הוא לקיחת הלוואת משכנתא מהבנקים השונים ובעיקר עמידה בתשלומים השוטפים, שאורכים במרבית המקרים, שני עשורים ואף שלושה עשורים. הלוואת משכנתא דורשת ביטוח משכנתאות שעליכם לרכוש מאחת מחברות הביטוח שמוכרות ביטוח משכנתאות.

משכנתא:

משכנתא היא הלוואה לטובת רכישת נכס לצורכי מגורים או השקעה, היא ניתנת על ידי הבנק שמהווה גוף מממן ונקרא מלווה ונלקחת על ידי הרוכשים שנקראים לווים.
האחריות של הלווים להחזיר את ההלוואה אינה מוטלת עליהם בכל המקרים.
יש מקרים קיצוניים כמו מוות של אחד מהלווים הרשומים בהלוואה, בו מתבטלת חובת הלווה האחר להמשיך ולשלם את יתרת ההלוואה, זה לא אומר כמובן שהבנק מוותר על יתרת ההלוואה זה בדיוק המקום לממש את ביטוח משכנתאות שרכשתם.

חברות ביטוח משכנתאות:

מחלקות ביטוח משכנתאות בחברות הביטוח השונות, מנפיקות פוליסות ביטוח משכנתאות בדיוק עבור מצבים כאלו ודומים להם.
במצבים כאלו, מתחייבת חברת הביטוח בה רכשתם את ביטוח משכנתאות שלכם, מתוקף הכיסוי הביטוחי שנקרא ביטוח חיים הקיים בפוליסת ביטוח משכנתאות, לשלם את יתרת ההלוואה לבנק, באופן מיד ומלא ובך לפתור את הלווה שנותר בחיים מכל תשלום שהוא הקשור בהלוואה והקשור בפרמיית הביטוח של פוליסת ביטוח משכנתאות ששולמה באופן שוטף.

פוליסה עבור ביטוח משכנתאות

כמו-כן, פוליסת ביטוח משכנתאות מכילה כיסוי ביטוחי נוסף, חשוב לא פחות והוא ביטוח לנכס הנרכש.
בעת לקיחת המשכנתא, משעבדים הלווים את הנכס לטובת הבנק.
השעבוד מקנה לבנק זכויות בבעלות על הנכס, כך שבמקרה והלווים אינם יכולים לשלם את התשלומים החודשיים של ההלוואה, רשאי הבנק, מתוקף זכויותיו על הנכס, לממש את הנכס ולמכור אותו בכל מחיר כאשר המטרה העיקרית שלו היא להשיב את הסכום שנותר ביתרת ההלוואה במלואו.
ביטוח המבנה הכלול בפוליסה ביטוח משכנתאות, מעניק כיסוי ללווים במקרה בו ניזוק הנכס המבוטח בנק קל או כבד, את עלויותיו מתחייבת לשלם החברה המבטחת וזאת כדי לאפשר ללווים לעמוד בתשלומים החודשיים השוטפים של ההלוואה גם כאשר יש הוצאה בלתי צפויה שנגררה מנזק שנגרם לנכס המשועבד. ערכו סקר שוק יסודי לפני שתבחרו פוליסת ביטוח משכנתאות שלכם.

לקבלת הצעות מחיר התקשרו 24 שעות ביממה 050-8308999.

כל הזכויות שמורות לפורטל ביטוח © 2024

סגור

השוואת מחירי ביטוח משכנתא

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]

שנחזור אליך עם הצעת מחיר או ייעוץ בנושא ביטוח משכנתאות?


השירות ללא התחייבות ובחינם