תפריט נגישות
ביטוח משפחה - פורטל ביטוח

השוואת מחירים

מלאו פרטים וקבלו 5 הצעות מחיר בנושא
או התקשרו 050-8308999 לקבלת הצעות

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

ביטוח משפחה הוא ביטוח שכולל בתוכו מגוון רחב של אפשרויות ביטוח לכל המשפחה, קודם כל הוא מהווה ביטוח בריאות משפחתי, הביטוח כולל את כל בני המשפחה, בין אם מבוגרים או ילדים ומכסה עליהם מבחינה רפואית באופן נרחב, הביטוח מכסה על ניתוחים בחו"ל, תרופות יקרות שלא נמצאות בסל הבריאות, השתלות איברים וכדומה.

ביטוח משפחה

אז למה הביטוח כל כך משתלם כאשר בשוק הביטוח מוצעות כל כך הרבה הצעות אטרקטיביות למגוון הביטוחים השונים?
ביטוח למשפחה מרכז בתוכו את כל הביטוחים החשובים לתא המשפחתי, הפרמיה גבוה יותר והכיסוי נרחב יותר, מן הסתם גם כשמשלמים לגורם אחד ולא לכמה גורמים עלות העמלות תפחת, זאת אומרת שאם אתם משלמים לביטוח ילדים, ביטוח פנסיוני, ביטוח סיעודי וביטוח תאונות אישיות בנפרד אתם משלמים לכמה חברות עמלות מיותרות.

ביטוח משפחה - מה הוא כולל

ביטוח משפחה כולל בתוכו ביטוח ילדים שמכסה על תאונות הילדים בבית הספר או בבית, ביטוח אובדן כושר עבודה שמבטיח כי אם אחד ההורים או שניהם יאבדו את היכולת שלהם לייצר הכנסה לבית חברת הביטוח תשלים את ההכנסה כפיצוי חד פעמי או כתשלום חודשי קבוע, יש להיזהר עם ביטוחי אובדן כושר עבודה משום שהם מורכבים בכוונת תחילה כמכשילים במיוחד, קראו את האותיות הקטנות וודאו כי העסקה משתלמת.

מה מעניק לנו ביטוח משפחה

ביטוח המשפחה בא לוודאות כי אם מישהו מהמשפחה יפגע בין אם הוא ילד או מבוגר למשפחה יהיה כיסוי כלכלי כדי לממן את טיפוליו הרפואיים או את צרכיו המיוחדים, הביטוח בא גם לכסות על הוצאות כלכליות לעת זקנה של ההורים כשהם יצאו לפנסיה או כשיצטרכו טיפול סיעודי.
מומלץ תמיד להתייעץ עם גורם מקצועי ולקבל תמונה רחבה של האפשרויות העומדות לפניכם, כמו כן כדאי לקבל מספר הצעות מחיר ולנסות ולמצוא את העסקה הרחבה ביותר במחיר הנמוך ביותר.

לקבלת הצעות מחיר התקשרו 24 שעות ביממה 050-8308999.

כל הזכויות שמורות לפורטל ביטוח © 2024
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]

שנחזור אליך עם הצעת מחיר או ייעוץ בנושא ביטוח משפחה?


השירות ללא התחייבות ובחינם