תפריט נגישות
ביטוח משרדים - פורטל ביטוח

השוואת מחירים

מלאו פרטים וקבלו 5 הצעות מחיר בנושא
או התקשרו 050-8308999 לקבלת הצעות

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

ביטוח משרדים הוא ביטוח חשוב שבא להגן על המשרד שלכם מפני נזקים רבים, כבעלי משרד או כבעלים לעתיד של משרד אתם עלולים להיתקל בבעיות רבות שפוליסת ביטוח משרדים יכולה לפתור לכם.

מה ביטוח משרדים

ביטוח משרד הוא בעצם חלק מתוכנית ביטוח עסק, הוא כולל אלמנטים רבים וניתן לשנות ולהוסיף לביטוח סעיפים רבים על פי מידת הסיכונים למשרד, ברוב חברות הביטוח תוכלו למצוא כיום ביטוח משרדים ואפילו יש חברות שמתמחות בנושא ועוסקות בו בלבד.

ביטוח משרדים - חשוב לדעת

כדאי מאוד לבחור חברה מקצועית ואמינה ולהתייעץ מבעוד מועד בגורם חיצוני ובקיא שיסייע לכם לבנות את הפוליסה המשתלמת ביותר, כדאי לעשות גם הערכת סיכונים למשרד ולבדוק לעומק מהם הגורמים החשובים ביותר לביטוח.
בדקו עד איזה סכום מכסה הביטוח ומה קורה כאשר אתם לא נמצאים במשרד, כדאי לבדוק לעומק את אחוז העלות ובכלל לוודא כי העסקה משתלמת לכם.

מה כולל ביטוח משרדים ?

ביטוח למשרדים הוא תחום רחב במיוחד, הוא כולל בראש ובראשונה ביטוח על כל הציוד שנמצא בתוך המשרד, הגנה על מאגרי מידע, שחזור מידע וציוד אלקטרוני, כמו כן הוא כולל ביטוח על נזקי טרור, נזקי טבע, פריצה, שריפה ועוד.
ביטוח לעסקים הוא חשוב משום שיש אין ספור סיכונים לעסק אחד או למשרד אחד, הביטוח יכסה על דמי מחלה כתוצאה מאובדן כושר עבודה של עובד, חובות מעבידים, אובדן כספים, שקים, תאונות אישיות ואבדן הכנסה.
הסיכון לפגיעה פיזית בכל עבודה קיים ולכן חשיבות הביטוח גדלה, הוא מכסה על אשפוז, נזקי גוף, פגיעה ברכוש פרטי של עובדים או בבגדיהם, יש אפשרות לעשות הרחבה של הביטוח כדי לתת כיסוי על גניבות מכל סוג שהוא, שבירת שמשות ועוד המון.

לקבלת הצעות מחיר התקשרו 24 שעות ביממה 050-8308999.

כל הזכויות שמורות לפורטל ביטוח © 2024
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]

שנחזור אליך עם הצעת מחיר או ייעוץ בנושא ביטוח משרדים?


השירות ללא התחייבות ובחינם