תפריט נגישות
ביטוח נאמנות עובדים - פורטל ביטוח

השוואת מחירים

מלאו פרטים וקבלו 5 הצעות מחיר בנושא
או התקשרו 050-8308999 לקבלת הצעות

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

ביטוח נאמנות עובדים הוא ביטוח שבא לכסות על נזק כספי שנגרם לארגון בעקבות מעילה באמון של העובדים, הביטוח הזה חשוב לכל עסק בו יש חשש למעילה באמון מצד העובדים, למרות חשיבות הביטוח והצורך האמיתי בו הוא לא נחשב כחלק מפוליסת ביטוח עסק ויש לרכוש אותו בנפרד.

ביטוח נאמנות עובדים

ביטוח עסק רגיל יכסה על גניבה, פריצה, שוד ואפילו גניבה של שליח אך הוא לא יכסה על גניבה שנעשתה בתיאום עם עובד או כשהעובד עצמו גנב, בהרבה מקרים ניתן לראות כי עובד סורח ואז מבצע גניבה עם או בלי שיתוף פעולה של גורמים חיצוניים ועל כן ביטוח נאמנות הוא כל כך חשוב.
הביטוח מכסה אך ורק על עובדים של המבוטח ולא על נותני שירות למיניהם כמו פקידי בנק, רואי חשבון וכדומה.

מה צריך לדעת לפני שעושים ביטוח נאמנות עובדים ?

חשוב מאוד להקפיד שהביטוח יכסה גם על מעילה בכספים שעובדים מבצעים וגם על רכוש שנגנב על ידי העובדים, ניתן לבטח עובדים בתפקידים מסוימים וניתן לבטח את כל העובדים.

תוקף ביטוח נאמנות עובדים

הביטוח תקף לחצי שנה אחרי תום תקופת הביטוח, זאת אומרת שאם התגלתה הונאה, מעילה או גניבה מצד עובד לאחר תקופת ההונאה וזאת בתנאי שהמעילה או הגניבה התרחשה בתקופת הביטוח ניתן לתבוע את הפיצוי הכספי מחברת הביטוח.
ביטוח מעילות הוא ביטוח שאמור לשמור עליכם בתור מעסיקים מפני עובדים שסרחו, יש כמה כללים שחשוב לשמר כדי להבטיח שחברת הביטוח תפצה אתכם, דבר ראשון בעת גילוי גניבה או מעילה יש להגיש תלונה במשטרה, לאחר מכן יש להודיע לחברת הביטוח על הנעשה כדי למנוע מהם תביעות מיותרות על אותו עובד שסביר כי ימשיך לגנוב ולמעול.
על המבטח למסור כל מידע שיש לו לגבי העובד שיכול לסייע לחברת הביטוח כדי לאפשר להם לתבוע אותו ולהשיג שיפוי, כמו כן על המבוטח לקזז את כל הסכומים שהוא חייב לעובד וכל סכום שהמבוטח מחזיק בו ששייך לעובד יקוזז מסכום השיפוי שעל המבטח לשלם על פי מה שנקבע בביטוח.

לקבלת הצעות מחיר התקשרו 24 שעות ביממה 050-8308999.

כל הזכויות שמורות לפורטל ביטוח © 2024
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]

שנחזור אליך עם הצעת מחיר או ייעוץ בנושא ביטוח נאמנות עובדים?


השירות ללא התחייבות ובחינם