תפריט נגישות
ביטוח נסיעות לחול - פורטל ביטוח

השוואת מחירים

מלאו פרטים וקבלו 5 הצעות מחיר בנושא
או התקשרו 050-8308999 לקבלת הצעות

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

כשאתם יוצאים לחול בין אם ללימודים, טיול או עסקי כדאי לעשות ביטוח נסיעות לחול, הביטוח מכסה על המבוטח ונותן לו מענה והגנה במקרים של אירועים רפואיים או אבדן מטען או גניבתו.

ביטוח נסיעות לחול

בכל מקום ובכל זמן עלול לקרות לכם משהו, ביטוח נסיעות לחו"ל מגן עליכם במידה וקרה לכם משהו מחוץ לגבולות המדינה במקרים של אשפוז בבית החולים, קבלת טיפולים רפואיים, ניתוחים יקרים או תרופות יקרות במיוחד, מתן שירות של חילוץ ועוד.

ממה מורכב ביטוח נסיעות לחול

בכל פוליסת ביטוח ניתנת התאמה אישית ללקוח וזאת על פי מטרת הנסיעה, סוג הנסיעה ורמת הסיכון בה למבוטח, המדינה אליה הוא הולך ועוד שלל קריטריונים כאלו, חברות הביטוח נותנות פוליסות לנשים בהריון ולטיפול בפגים,נסיעות של ספורט אתגרי, חופשות סקי, נסיעות עסקים וטיולי תרמילאים, למשל במקרים בהם נוסע הולך למדינת עולם שלישית בה הרפואה לא מתקדמת מן הסתם הפרימה תהיה גבוהה כדי לכסות על עלויות של טיפול רפואי מיוחד או הטסת המבוטח למקום בו יוכל לקבל טיפול רפואי הולם.

איך בוחרים חברת ביטוח נסיעות לחול

יש להתאים בראש ובראשונה את ביטוח הבריאות לנסיעה עצמה, לאחר שעשיתם זאת יש לדאוג שיהיה לכם מוקד זמין אליו תוכלו להתקשר במידה ונתקלתם בבעיה בעת השהות שלכם בחו"ל.
ביטוח חו"ל נותנות היום מגוון רחב של חברות, ניתן לעשות ביטוח בריאות חו"ל כיום דרך קופות החולים, חברות ביטוח פרטיות, רשות הדואר, חברות האשראי וסוכנויות נסיעות.
חברות האשראי נותנות ביטוח רפואי חינם עם מוקד זמין בכל שעות היממה, החיסרון הגדול בביטוח כזה הוא הכיסוי שלו, הוצאות רפואיות שונות מוגבלות בסכום של 3000 דולר, ביטוח מטען עד 2700 דולר ותקרת ההוצאות הרפואיות היא עד 500 אלף דולר.

ביטוח מקיף לנסיעות בחול

חברות הביטוח מציעות כיום את הביטוח המקיף והמשתלם ביותר, תקרת ההוצאות הרפואיות יכולה להגיע למיליון דולר, ההוצאות הרפואיות הן ללא הגבלה וגם קיים בה סעיף חשוב שהוא המשך כיסוי למתן טיפול רפואי בארץ, קופות החולים גם כן נותנות ביטוח נסיעות לחול כמו חברות הביטוח אך תקרת ההוצאות נמוכה בהרבה מחברות הביטוח.

לקבלת הצעות מחיר התקשרו 24 שעות ביממה 050-8308999.

כל הזכויות שמורות לפורטל ביטוח © 2024

סגור

השוואת מחירי ביטוח נסיעות לחול

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]

שנחזור אליך עם הצעת מחיר או ייעוץ בנושא ביטוח נסיעות לחול?


השירות ללא התחייבות ובחינם