תפריט נגישות
ביטוח סיעודי - פורטל ביטוח

השוואת מחירים

מלאו פרטים וקבלו 5 הצעות מחיר בנושא
או התקשרו 050-8308999 לקבלת הצעות

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

ביטוח סיעודי הוא חוזה של חברת הביטוח עם המבוטח שבא להבטיח התחייבות מצד חברת הביטוח בהשתתפות מימון טיפול סיעודי בבית המבוטח או מימון אשפוז סיעודי תמורת פרמיה חודשית.

ביטוחים סיעודיים

 
 
ניתן כיום לקנות פוליסת ביטוח סעודי מקופות החולים או מחברת ביטוח פרטית, הצעת מחיר לביטוח סיעודי ניתן לקבל בכל אחת מחברות הביטוח, בקופות החולים למשל הפרמיה דומה לכל קבוצת גיל, עם זאת מחיר הפוליסה עולה ככל שהגיל עולה והכיסוי גבוה יותר למבוטחים צעירים, לכן מומלץ לחשוב על ביטוח סיעודי בשלב מוקדם ולא לחכות לעשותה לעת זקנה, גם תשלמו יותר וגם הכיסוי יהיה מצומצם יותר.

מתי לעשות ביטוח סיעודי

בדקו האם למשפחתכם יש את היכולת הכלכלית לכיסוי אשפוז במוסד סיעודי (מחירים בין 7,000 ל- 15,000 לחודש), בדקו האם אתם תוכלו לעמוד בתשלומים של הפרמיה גם בגיל שיבה לאחר שתפסיקו לעבוד, האם יש קרובי משפחה שייטלו על עצמם את המשימה של טיפול במצב סיעודי, מהו מצב בריאותכם והאם יש לכם מחלות שתגרומנה לקביעת חריגים בפוליסה ועוד.

מה צריך לדעת לפני שעושים ביטוח סיעודי

כדאי לבדוק כמה יעלה לכם הביטוח הסיעודי כל חודש עד לגיל שיבה, בררו האם הפרמיה משתנה לפי קבוצת גיל והאם תאלצו לשלם יותר כספים בגיל מבוגר יותר, בררו האם סכום הביטוח עליו שילמתם עומד לרשותכם במידה בה אתם לא מסוגלים לעמוד בתשלומי הפוליסה לעת זקנה.
מומלץ לעשות השוואת ביטוח סיעודי ולבדוק מה כל חברה נותנת לכם, בררו מה גובה התגמול החודשי אותו תקבלו במצב סיעודי, כמה שנים תקבלו את אותו תגמול וכמה זמן תהיה תקופת ההמתנה עד אשר תקבלו את התגמול.

ביטוח סיעודי - חשוב לדעת

 
 
חשוב מאוד לקרוא את כל האותיות הקטנות ולשאול את כל השאלות הנכונות, אם אין לכם תשובות מספקות לא לחתום על הפוליסה, חשוב מאוד שדברים יהיו ברורים וכתובים בהסכם, כדאי מאוד גם להתייעץ עם אדם בקיא בתחום לפני שחותמים על חוזה ביטוח סיעודי.

לקבלת הצעות מחיר התקשרו 24 שעות ביממה 050-8308999.

כל הזכויות שמורות לפורטל ביטוח © 2024

סגור

השוואת מחירי ביטוח סיעודי

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]

שנחזור אליך עם הצעת מחיר או ייעוץ בנושא ביטוח סיעודי?


השירות ללא התחייבות ובחינם