תפריט נגישות
רכישת ביטוח סיעודי - פורטל ביטוח

השוואת מחירים

מלאו פרטים וקבלו 5 הצעות מחיר בנושא
או התקשרו 050-8308999 לקבלת הצעות

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

המדריך השלם לרוכשי ביטוח סיעודי :

אנשים רבים מעוניינים להבטיח את עתידם נוכח המצב בארץ העשור האחרון. רכישת ביטוח סיעודי הוא אחד הפרמטרים בהם תוכלו לעשות שימוש כדי להבטיח לעצמכם וליקרים לכם את העתיד הכלכלי. ביטוח חיים בהגדרתו הוא חוזה עם חברת ביטוח, על פיו אדם משלם סכום כסף חודשי והחברה מתחייבת להשתתף במימון אשפוז סיעודי או טיפול סיעודי, כאשר יבוא הצורך.
אנשים לא יכולים לדעת האם הם יהיו סיעודיים או לא, אך אם אתם מעוניינים להקל על משפחתכם במידה ותהיו סיעודיים, או יותר גרוע, אם אין לכם משפחה, רצוי שתבטחו את עצמכם עם ביטוח סיעודי.
 

כיצד ניתן לרכוש ביטוח סיעודי ?

ביטוח סיעודי ניתן לרכוש בכמה דרכים, כאשר הנפוצה והמהירה ביותר היא באמצעות קופת החולים בה אתם חברים. קופות החולים מציעות ביטוח סיעודי בסיסי וביטוח סיעודי מורחב, כאשר לכל אחד מהם תנאים שונים ומחירים שונים, בהתאם למצבו הפיזי וגילו של המבוטח. ביטוח סיעודי פרטי ניתן לרכוש בחברות ביטוח שונות. בדרך כלל יהיה מדובר בביטוח מקיף במיוחד אך מחירו בהתאם. אם אתם מעוניינים לרכוש ביטוח חיים פרטי, אך במחיר מוזל, תוכלו לרכוש ביטוח סיעודי קבוצתי, דרך ועד עובדים, מעסיקים וכדומה.
כדאי לבחון לעומק את התנאים של חברת הביטוח, את טווח הזמן בו תהיו זכאים לטיפול סיעודי והקיפו (האם מדובר על חמש שנים או פחות, האם מדובר על טיפול במוסד או בבית, האם מדובר על טיפול של כמה שעות בשבוע, כל השבוע וכדומה). לאחר מכן, רצוי לערוך השוואת מחירים ולבחור את החברה המשתלמת לכם ביותר.
 

אילו שאלות חשוב שתשאלו טרם רכישת ביטוח סיעודי ?

כאשר אתם ניגשים לרכוש ביטוח סיעודי עליכם לשאול שאלות רבות, כאשר החשובות ביותר הן: מהו משך תקופת ההמתנה, מהו משך תקופת האכשרה, אם תזדקקו לטיפול סיעודי – לכמה שנים תקבלו אותו, כמה יעלה לכם הביטוח בכל חודש על גיל שיבה, מה יקרה אם תחליטו להפסיק לשלם כי לא תוכלו לעמוד יותר בתשלומים (סעיף ערך מסולק), האם הפרמיה משתנה על פי הגיל, ומה יהיה גובה התגמול החודשי במידה ותהפכו לסיעודיים? את כל השאלות הללו עליכם לשאול טרם בחירת חברת הביטוח, שכן התשובות לשאלות אלו יכולות להשפיע רבות על בחירתכם.
 
ביטוח סיעודי נועד להבטיח לכם קצבה או טיפול במקרה בו אתם הופכים לחולים סיעודיים ביום מן הימים. חשוב לבחון היטב את סוגי הביטוחים והכיסוי שלהם טרם בחירת הביטוח.  

לקבלת הצעות מחיר התקשרו 24 שעות ביממה 050-8308999.

כל הזכויות שמורות לפורטל ביטוח © 2024

סגור

השוואת מחירי ביטוח סיעודי

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]

שנחזור אליך עם הצעת מחיר או ייעוץ בנושא רכישת ביטוח סיעודי?


השירות ללא התחייבות ובחינם