תפריט נגישות
ביטוח עסק - פורטל ביטוח

השוואת מחירים

מלאו פרטים וקבלו 5 הצעות מחיר בנושא
או התקשרו 050-8308999 לקבלת הצעות

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

מהו ביטוח עסק ולמה צריך אותו ?

עסק הוא מקור פרנסה של בעליו ושל עובדיו, פעמים רבות אנשים משקיעים את כל חייהם ואת כל מרצם וכספם בעסק, ברגע אחד של חוסר תשומת לב או תאונה מצערת כל העבודה הקשה יכולה לרדת לטמיון ולא ניתן יהיה לתקן את הנזק שנגרם.
 
כאן נכנס לתמונה תחום ביטוח עסק, יש כמה אפשרויות של ביטוחים לעסק וניתנת אפשרות לעשות פוליסת ביטוח על פי קריטריונים רלוונטיים לעסק כמו מספר העובדים, סוג המבנה, ניסיון תביעות בעבר, תנועת הלקוחות, מחזור המכירות ועוד.

מה נותן ביטוח עסק

 
ביטוח עסק בא לתת כיסוי במקרה בו נפגע תכולת העסק, התכולה כוללת מכונות, כלי עבודה, סחורות, מלאי וחומר גלם, כלי עבודה, ציוד, ריהוט וכדומה, אם יש מלאי משתנה אז הערך נקבע על פי הגובה המקסימאלי של התכולה.
 
כאשר נמצא ציוד מחוץ למבנה העסק יש עליו כיסוי נמוך במיוחד, הכיסוי בא לתת מענה במקרה של פגיעת ברק, רעידת אדמה, התפוצצות, פריצה ועוד.

איזה סוגים של של ביטוחי עסקים יש ואיך בוחרים את המתאים לנו אישית ?

ביטוח עסקים הוא תחום נרחב שמכסה על נזקים שעלולים להיגרם לעסק או למבנה שלו, פוליסת ביטוח מקיף לעסק מכסה על סיכונים רבים לרבות כספים, פריצה, אש, חבות מעבידים וביטוח כלפי צד ג' שמכסה על נזק תאונתי שנגרם לצד ג' בגלל רשלנות מצד בעל העסק או עובדיו, בביטוח מקיף קיימים גם סעיפים כמו שחזור מסמכים, התמוטטות מדפים, שבר זכוכית ומראות ועוד.

ביטוח עסק בהתאמה אישית

 
בניגוד לביטוחי דירה וביטוחי רכב ביטוח עסק משתנה על פי סוג העסק, חשוב מאוד לבדוק מהם הסיכונים האפשריים לעסק ועל פיהם לבנות את פוליסת הביטוח, כמו כן רצוי להתייעץ עם אנשי מקצוע ולקבל מספר הצעות מחיר בגלל התחרות בין חברות הביטוח השונות כדי למצוא את הצעת המחיר המשתלמת ביותר.

לקבלת הצעות מחיר התקשרו 24 שעות ביממה 050-8308999.

כל הזכויות שמורות לפורטל ביטוח © 2024

סגור

השוואת מחירי ביטוח עסק

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]

שנחזור אליך עם הצעת מחיר או ייעוץ בנושא ביטוח עסק?


השירות ללא התחייבות ובחינם