תפריט נגישות
המדריך לרכישת ביטוח עסק - פורטל ביטוח

השוואת מחירים

מלאו פרטים וקבלו 5 הצעות מחיר בנושא
או התקשרו 050-8308999 לקבלת הצעות

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

המדריך לרכישת ביטוח עסק :

השקעתם בעסק שלכם את הכסף שלכם, הזמן שלכם ואת כל המאמץ האפשרי לגרום לו להצליח, עכשיו, כל שנותר לכם הוא לדאוג לכך שבמידה והוא יינזק, יהיה לכם כיסוי, ותוכלו להמשיך ולהפעיל אותו.
ביטוח עסק הוא ביטוח אשר מכסה על גורמים רבים עליהם נפרט בהמשך, מה שחשוב שתדעו הוא שביטוח זה יכול לספק לכם כיסוי לכל מקרה בו העסק שלכם עלול להיות בסכנה, עובדה שמצילה פעמים רבות משפחות שלמות שמתפרנסות מאותו העסק.  
 

מה כולל ביטוח עסק ?

ביטוח עסק כולל בדרך כלל את מבנה העסק ותכולתו, כאשר ביטוח המבנה מספק כיסוי לנזק שנגרם למבנה עצמו וביטוח התכולה מספק כיסוי עבור תכולת העסק. הביטוח מכסה מפני פריצות, גניבות, פעולות טרור, נזקי מים, שריפה, מהומות ועוד.
כיסויים נוספים של ביטוח העסק : כיסוי עבור תאונות אישיות המספק כיסוי למקרים בהם העובדים נפצעים במהלך העבודה, ביטוח אובדן הכנסה שמספק כיסוי במקרים של נגרמו לעסק הפסדים כספיים בתקופה בה הוא נפגע. ביטוח כספים שמספק כיסוי עבור כספים שהיו בעסק, וביטוח מערכות ממוחשבות אשר מספק כיסוי במקרים בהם נגנד או אבד ציוד או מידע בעל ערך כל שהוא לעסק.
חשוב להבין שלא כל הפוליסות מכילות את הכיסויים הבאים, אך רובן מאפשרות לכם להוסיף איזה הרחבה שתחפצו בתמורה לפרמיה גבוהה יותר.
 

כיצד בוחרים חברת ביטוח ?

החלטתם שאתם מעוניינים לרכוש ביטוח עסק אך אינכם יודעים כיצד לבחור בין חברות הביטוח הרבות ? ראשית, רצוי תמיד להקשיב להמלצות של חברים ומכרים ולבחון לעומק את אתרי האינטרנט של חברות הביטוח המציעות את השירות. רצוי לבחון אילו שירותים החברה מציעה, מה הזמינות שלה, האם יש לה היקף נרחב של אפשרויות בפוליסה וכמובן שיש לבצע השוואת מחירים בין החברות השונות. לאחר מכן, תעמדו בפני הדילמה מה לבטח ומה לא. אם אתם מעוניינים לישון בשקט ולדעת שהעסק שלכם מבוטח מכל הכיוונים, שבו וחשבו על כל התרחישים הנוראיים ביותר שעלולים לקרות לאורך הדרך ובטחו מפני התרחישים הללו. אם מדובר על עסק בו סיכונים רבים, אל תתפשרו ובטחו אותו בצורה טובה, עליכם לזכור שבמידה ואין לכם ביטוח, אין מי שיכסה עבור הנזקים, שעלולים להגיע גם למאות אלפי שקלים ויותר.
 
ביטוח עסק הוא הביטוח איתו תלכו לישון בשקט בלילה. הוא יבטיח לכם שבכל תרחיש אפשרי, העסק שלכם לא ידע מפלה קשה מידי במקרה של תאונה

לקבלת הצעות מחיר התקשרו 24 שעות ביממה 050-8308999.

כל הזכויות שמורות לפורטל ביטוח © 2024

סגור

השוואת מחירי ביטוח עסק

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]

שנחזור אליך עם הצעת מחיר או ייעוץ בנושא המדריך לרכישת ביטוח עסק?


השירות ללא התחייבות ובחינם