תפריט נגישות
ביטוח קבלנים - פורטל ביטוח

השוואת מחירים

מלאו פרטים וקבלו 5 הצעות מחיר בנושא
או התקשרו 050-8308999 לקבלת הצעות

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

ביטוח קבלנים הוא ביטוח חובה לכל אדם שעוסק בבנייה או שיפוץ, ביטוח זה בא לכסות על נזקים שנגרמים לרכוש או לאנשים שנפגעו כתוצאה מבניית פרויקט ששיך למבוטח.

מה כולל ביטוח קבלנים

ביטוח לקבלנים כולל שלושה פרקים והם : ביטוח רכוש, ביטוח אחריות חוקית כלפי צד שלישי וביטוח חבות המעבידים.
ביטוח הרכוש מכסה על עלות ההקמה מחדש של הפרויקט, ניתן להגדיל את הפרמיה בתמורה לתוספות כמו סיכוני טבע, רעידת אדמה, פריצה וגניבה, שוד, שביתות, נזק בזדון ועוד.
ביטוח אחריות צד שלישי במקרה זה מתייחס לכיסוי אחריות כלפי צד שלישי בעת ביצוע עבודות תחזוקה באתר הבנייה, הכיסוי ניתן כאשר נגרם נזק לצד שלישי בעת תקופת הביטוח ובתנאי שהנזק נגרם לצד שלישי באתר הבנייה עצמו או בסביבה הקרובה לו.

מה צריך לדעת על ביטוח קבלנים

חשוב להבין כי פוליסה של ביטוחי קבלנים צריכה להיות מפורטת במיוחד ולכלול את מירב הסיכונים האפשריים עליהם יש דרישה לכיסוי, מומלץ ביותר לפנות ליועץ לניהול סיכונים כדי להבטיח שהפוליסה תהיה לכם משתלמת.
לא כדאי להתחיל את הבנייה ללא הביטוח, גם במקרים בהם מתחילות עבודות גידור השטח מומלץ להיות כבר עם ביטוח כי הסיכונים לפגיעה קיימים, כמו כן מומלץ להתחיל את ביטוח הרכוש לפני פריקה של ציוד באתר הבנייה.
לא כדאי לעשות פוליסה נפרדת לכל שלב של הבנייה כמו שלד, מעטפת, מחיצות פנים וכדומה, כשנזק נגרם יש אפשרות שהמבוטח "ייפול" בין הפוליסות, דבר שיביא לכך שכל מבטח ינסה להעביר את האחריות על הנזק למבטח אחר.

ביטוח קבלנים - האותיות הקטנות..

יש לבדוק בקפדנות מהם החריגים של הפוליסה לביטוח עבודות קבלניות בחברות השונות, יש הבדלים בין החברות אך בוודאות ניתן לומר למשל כי בשיטת הפלקל או אם נעשה שימוש באסבסט במהלך הבנייה חברות הביטוח לא מספקות את הכיסוי הנדרש.

לקבלת הצעות מחיר התקשרו 24 שעות ביממה 050-8308999.

כל הזכויות שמורות לפורטל ביטוח © 2024

סגור

השוואת מחירי ביטוח קבלנים

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]

שנחזור אליך עם הצעת מחיר או ייעוץ בנושא ביטוח קבלנים?


השירות ללא התחייבות ובחינם