תפריט נגישות
ביטוח רכב צד ג - פורטל ביטוח

השוואת מחירים

מלאו פרטים וקבלו 5 הצעות מחיר בנושא
או התקשרו 050-8308999 לקבלת הצעות

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

ביטוח רכב צד ג הוא ביטוח שבא לכסות על נזק שנגרם לצד שלישי, ביטוח צד ג כלול בתוך פוליסת ביטוח רכב מקיף והוא בא לכסות על כל נזק שנגרם לרכוש של מישהו אחר על ידי המבוטח, המקרה הנפוץ ביותר הוא פגיעה ברכב של מישהו אחר, במקרה כזה חברת הביטוח תפצה את נהג הרכב שנפגע על ידי המבוטח שלה.

ביטוח רכב צד ג

יש גבול אחריות שנקבעת בפוליסה והיא נקבעת על ידי חברת הביטוח והמבוטח יחדיו, סכום הפרמיה המקובל כיום הוא בין 300,000 ל- 550,000, כמובן שככל שגובה האחריות גודל כך גם הפרמיה תעלה, הפרמיה תיקבע על ידי חברת הביטוח וזאת התאם לגיל הנהג, גיל הנהגים הנוספים שינהגו ברכב, עבר תנועה של הנהג וסוג הרכב, חברת הביטוח תכסה על נזקים עד לגובה האחריות.

ביטוח רכב צד ג - השתתפות עצמית

בביטוח צד ג יש סכום השתתפות מסוים שהמבוטח צריך לשלם לצד ג אם הוא פגע ברכוש שלו אך ברוב חברות הביטוח בתמורה לפרמיה גבוהה יותר ניתן לבטל את ההשתתפות העצמית ולתת לחברת הביטוח לשאת בכל ההתחייבויות כלפי צד ג.

ביטוח צד ג לרכב - חשוב לדעת

אם יש לכם בן חייל כדאי מאוד להוסיף לביטוח כיסוי לנהג צעיר ל- 4 ימים, אם במהלך התקופה של הביטוח תרשמו את החייל כנהג נוסף הפרמיה תתייקר, במקרים בהם הנהג הנוסף ישתמש ברכב רק כמה ימים בחודש ניתן לערוך ביטוח לארבעה ימים ואז להוזיל משמעותית את הפרמיה ועדיין להחזיק בביטוח כשהחייל נוהג ברכב.

תביעת ביטוח צד ג לרכב

טיפול בתביעות צד ג הוא כיסוי מומלץ נוסף בביטוח צד ג, הוא בא לכסות הוצאות משפט של המבוטח במידה והוא החליט לתבוע צד ג על נזקים שנגרמו לרכב שלו.
יש אפשרות להוסיף ביטוח שמשות, זהו ביטוח ללא השתתפות עצמית של החלפת שמשות שבורות, כדאי גם להוסיף לשירות שירותי גרירה וחילוץ 24 שעות ביממה.

מחירי ביטוח רכב צד ג

המחירים בין החברות משתנים ללא הרף בגל התחרות, כמו כן מוצעים מבצעים מפעם לפעם שכדאי להתעדכן בהם, מומלץ לערוך סקר שוק ולבדוק מה החברות השונות מציעות לכם בתחום ביטוח צד שלישי, כדאי גם בתום תקופת הביטוח לבדוק בשנית מה מציעים לכם בחברות אחרות והאם משתלם לכם להישאר עם אותה חברת ביטוח.

לקבלת הצעות מחיר התקשרו 24 שעות ביממה 050-8308999.

כל הזכויות שמורות לפורטל ביטוח © 2024

סגור

השוואת מחירי ביטוח רכב

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]

שנחזור אליך עם הצעת מחיר או ייעוץ בנושא ביטוח רכב צד ג?


השירות ללא התחייבות ובחינם