תפריט נגישות
ביטוח רכב - פורטל ביטוח

השוואת מחירים

מלאו פרטים וקבלו 5 הצעות מחיר בנושא
או התקשרו 050-8308999 לקבלת הצעות

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

הכביש הוא מקום מסוכן. בכל פעם שאנו עולים על הכביש אנו לוקחים סיכון ובכל רגע יכול רכב אחר לסטות ממסלולו ולגרום לתאונה גם אם תנהגו באופן מושלם. בדיוק בגלל זה כל אדם שבבעלותו רכב רוכש גם ביטוח רכב

ביטוח רכב – סוגי פוליסות

  • ביטוח חובה – כל אדם שבבעלותו רכב חייב על פי חוק ביטוח חובה. ביטוח זה מבטח את האדם הנוהג, את נוסעי הרכב וכן הולכי רגל במקרה של תאונה, פגיעה וכו'. במידה ואדם נזקק לטיפול רפואי עקב תאונה הוא מכוסה מבחינת תשלום עקב ביטוח החובה. נהג הנוסע ללא ביטוח חובה לרכב מבצע עבירה פלילית.
  • ביטוח רכב צד ג' – ביטוח צד ג' הינו ביטוח רכב המכסה אפשרות של פגיעה ברכוש של אחר. במידה ורכבכם פגע ברכב אחר וגרם לו נזק כלשהו לא תצטרכו לשלם על תיקון הנזקים.
  • ביטוח מקיף לרכב – זהו הביטוח היקר והשלם ביותר. ביטוח מקיף לרכב כולל בתוכו ביטוח צד ג' ומעניק כיסוי מלא למקרה של פגיעה ברכב, פריצה, גניבה, אסון טבע תאונה וכו'.

כמה זה עולה

מחירו של ביטוח רכב וכן ביטוח מקיף לרכב נקבע על פי כמה קריטריונים. שווי הרכב, סוג הרכב, יצרן ודגם. בנוסף לזה מוסיפים את הקריטריונים של האדם הנוהג ברכב. גיל הנהג, ניסיון, הרשעות קודמות וכן מעורבות בתאונות קודמות וכך נקבעת רמת הסיכון של המבוטח. ככל שגיל הנהג צעיר יותר הוא נחשב ברמת סיכון גבוהה יותר ולכן ביטוח רכב לנהגים חדשים ונהגים צעירים (עד גיל 24) יהיה יקר יותר. ביטוח אופנוע למשל הנחשב ברמת סיכון גבוהה יהיה גם כן יקר יותר.

חברות ביטוח רכב

ישנם מספר רב של גורמים המציעים ביטוח מקיף לרכב. ניתן לרכוש ביטוח רכב מחברות ביטוח ישירות, מסוכני ביטוח פרטיים, וגם דרך האינטרנט. לכל גורם יש את היתרונות והחסרונות שלו ויש להתאים את יכולות המבטח לצרכים של המבוטח. סוכן ביטוח יכול להעניק לכם יחס אישי ויהיה לכם למי לפנות באופן פרטי במידת הצורך אולם חברות הביטוח הישירות יציעו לכם מגוון מבצעים והנחות וכן לא יגבו ממכם עמלת סוכן.
לסיכום רכישת ביטוח רכב דורשת השוואת מחירים חכמה, התאמת הפוליסה לצרכים שלכם וכן למצבכם הכלכלי. ישנן הרבה מאד אפשרויות של ביטוח מקיף לרכב וכדאי לבדוק בצורה פרטנית מה כל אחת מציעה.

לקבלת הצעות מחיר התקשרו 24 שעות ביממה 050-8308999.

כל הזכויות שמורות לפורטל ביטוח © 2024

סגור

השוואת מחירי ביטוח רכב

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]

שנחזור אליך עם הצעת מחיר או ייעוץ בנושא ביטוח רכב?


השירות ללא התחייבות ובחינם