השוואת מחירים

מלאו פרטים וקבלו 5 הצעות מחיר בנושא

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

ביטוח שיניים לא כלול בפוליסת ביטוח בריאות ולכן כל מי שמעוניין בביטוח שיניים צריך לעשותו באופן פרטי.
כידוע, טיפולי שיניים הם יקרים במיוחד ופעמים רבות אנשים נאלצים לשלם סכומי עתק עבור טיפולים להם הם זקוקים, הדבר נעשה יותר מסובך כאשר מדובר במשפחה שלמה ויש לשלם על טיפולי השיניים לכולם יחדיו.

ביטוח שיניים

ביטוחי שיניים באים לכסות על הוצאות טיפולי השיניים שבבוא העת כולנו זקוקים להם, חברת הביטוח קובעת את הפרמיה בהתאם להיקף האחריות שהיא לוקחת ומידת הסיכון גם כן, מיותר לציין כי מידת הסיכון היא גבוהה במיוחד כי אין אדם כמעט שלא נזקק מדי פעם לטיפול שיניים.

ביטוח שיניים או תכנית חיסכון

יש הטוענים כי ביטוח שיניים הוא בסך הכול תוכנית חיסכון לטיפולי שיניים עתידיים ובעצם מקור תשלום נוח לטיפולים היקרים שיבואו בבוא העת, פעמים רבות אף ניתן לראות כי אנשים רוכשים פוליסת ביטוח שיניים במועד קרוב לטיפול מורכב או יקר במיוחד, יש לקחת בחשבון כי חברות הביטוח במקרים כאלו ידרשו תקופת התחייבות ארוכה מן הרגיל כדי לכסות על ההוצאות הרפואיות.

ביטוח שיניים - חשוב לדעת

יש שני סוגים של ביטוחי שיניים, ביטוחים משקמים וביטוחים משמרים, הביטוחים המשמרים כוללים בתוכם טיפולי סתימות, טיפולי שורש, עקירות וכדומה וטיפולים משקמים כוללים בתוכם גשרים, השתלות, יישור שיניים וכדומה.
ביטוח שיניים לעובדים הוא הביטוח המשתלם ביותר למבוטח ולחברת הביטוח, משום שהסכום מתפרש על פני הרבה אנשים ובצורה קבוצתית המבוטח משלם סכום חודשי מצומצם יחסית לביטוח שיניים פרטי, הדבר משתלם לחברות הביטוח כי רק חלק מן העובדים יזדקקו לטיפולי שיניים באותה התקופה בעוד האחרים ימשיכו לשלם על הביטוח.

מחירי ביטוח שיניים

מחיר ביטוח שיניים משתנה מחברה לחברה, בממוצע ביטוח של 3- 5 שנים לטיפולים משמרים יעלה כ- 80 שקלים לחודש ועל כיסוי לטיפולים משקמים ישלם המבוטח בממוצע עוד 20 שקלים, על ילד יוסיף המבוטח עוד 40 שקלים ועל בן זוג 40 שקלים.
כדאי מאוד לערוך השוואת מחירים בין החברות השונות משום שכל אחת מציעה טיפולים שונים, הטבות שונות ומחירים שונים, נסו לקבל כמה שיותר הצעות מחיר ולמצוא את הפוליסה המשתלמת ביותר.

כל הזכויות שמורות לפורטל ביטוח © 2020
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]

שנחזור אליך עם הצעת מחיר או ייעוץ בנושא ביטוח שיניים?


השירות ללא התחייבות ובחינם