תפריט נגישות
ביטוח תאונות אישיות - פורטל ביטוח

השוואת מחירים

מלאו פרטים וקבלו 5 הצעות מחיר בנושא
או התקשרו 050-8308999 לקבלת הצעות

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

ביטוח תאונות אישיות הוא ביטוח שבא לכסות על מגוון רחב של תחומים, ביטוח תאונות אישיות לילדים ניתן על ידי מוסד החינוך בו הם נמצאים והתשלום מתבצע במסגרת התשלומים למוסד החינוכי בתחילת כל שנת לימודים.

ביטוח לתאונות אישיות

הביטוח נותן כיסוי של 24 שעות ביממה בארץ או בכל מקום אחר בעולם, הכיסוי הוא על נכות, מוות או אובדן כושר עבודה, ביטוחים על פי חוק הם ביטוחי תאונות עבודה ונכות, נפגעי תאונות דרכים, תאונות ומחלות של עובדים שכירים, נפגעי פעולות איבה, תלמידי בית ספר, חברי אגודות ספורט ומועדוני צלילה.

חשיבותו של ביטוח לתאונות אישיות

חשיבות הביטוח היא גדולה כאשר יש סיכוי שפרנסת המבוטח תיפגע באופן ניכר במידה והוא יפגע בגופו, אפשר אפילו לבטח חלק אחד בגוף שנחשב חלק עיקרי בפרנסת המבוטח כמו למשל כושר הראייה של מנתח או כף ידו של צייר וכדומה.
תאונה מוגדרת בחוק כפגיעה פתאומית ובלתי צפויה מסיבה חיצונית (מחלות לא כלולות בפוליסה זו) או פגיעה שגורמת נזק כסיבה בלעדית ללא תלות בגורם אחר.

ביטוח תאונות אישיות - חשוב לדעת

ביטוח תאונות אישיות הוא לא ביטוח שמבוסס על פוליסת ביטוח תקנית ולכן אין לביטוח תנאי מינימום מחייבים על פי חוק, המבטחים קובעים בעצמם את תנאי הביטוח על פי צרכי השוק, לכן יש הבדלים גדולים בין המבטחים השונים בתחום זה.
מומלץ לעשות השוואת מחירים בין חברות הביטוח השונות ולמצוא את הפוליסה המשתלמת ביותר הן מבחינה כספית והן מבחינת הכיסוי וגובה האחריות שהיא נותנת.

ביטוח תאונות אישיות - האותיות הקטנות..

כשאתם ניגשים לעשות פוליסת ביטוח תאונות אישיות בדקו מהי הגדרת חברת הביטוח לאי כושר עבודה, בדקו האם יש כיסוי לאי כושר חלקי וכיצד יחושב הפיצוי לאי כושר חלקי, בדקו מהי תקופת ההמתנה ומהם התנאים על פיהם מוגדר אובדן כושר העבודה.
על אנשים שמתכוונים לעסוק בספורט כדוגמת סקי או קראטה יש לבדוק מהם חריגי הפוליסה, יש חברות שלא מבטחות בתחומים הללו ובמיוחד בספורט כמו קרב מגע, סנפלינג או צניחה.

לקבלת הצעות מחיר התקשרו 24 שעות ביממה 050-8308999.

כל הזכויות שמורות לפורטל ביטוח © 2024

סגור

השוואת מחירי ביטוח תאונות אישיות

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]

שנחזור אליך עם הצעת מחיר או ייעוץ בנושא ביטוח תאונות אישיות?


השירות ללא התחייבות ובחינם